Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär peab tööl pingutama, lõvi on avatud uutele teadmistele ning ambur vajab tähelepanu

Tähemärgid
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

  • Jäär

Jäär on sel nädalal natuke närviline ning tahaks tegeleda oma hobidega. Raske on keskenduda tööle. Jäär tahaks, et oleks lõbus ja tore, kuid peab tegelema tööasjadega. Palju on erinevaid asjaajamisi, kuid jäär tahab hoopis minna reisile või midagi muud teha. Sel nädalal tuleb jääral teha siiski tööd ja pingutada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Lõvi 

Lõvil on tööalaselt ja rahaliselt väga hea nädal. Kui olete plaaninud küsida raha juurde, siis seda peaks tegema just käesoleval nädalal. Lõvid, kes on pikalt tööd otsinud, leiavad töökoha. Lõvid on avatud uutele teadmistele ning valmis ka teisi kuulama.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Ambur

Ambur on sel nädalal terava keelega. Samas tahab ta ise olla väga hoitud ja saada tähelepanu. Ambur saab sel nädalal töö juurest hea teate, millega kaasneb ka raha. Tööd tuleb juurde ja ambur on sellega väga rahul. Amburid, kes on tükk aega oodanud, et tööga seoses tuleks mingisugune muutus, saavad rõõmustada, sest muutus ka tuleb.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid.  “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions