Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär on pidurdamatu, lõvi teeb uusi alguseid ja amburi mured lahenevad

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär on sel nädalal täiesti pidurdamatu. Tal on ideed, plaanid ja kogu aeg toimub midagi. Jäär on igal pool ja mitte kuskil. Samas on jäärad ise rahul. Kui keegi peaks jäära tegemistesse sekkuma, saab ta väga tigedaks. Jäärale ei sobi, et keegi teda sel nädalal pidurdaks.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi

Lõvi teeb sel nädalal suuri uusi alguseid. Lõvid jätavad vanad asjad selja taha ja tulevad uutega kohe peale. Mõne jaoks võib see tähendada kinnisvara soetamist, teise jaoks näiteks hoopis uut suhet. Lõvi näeb suurt pilti ning saab aru sellest, kuidas kõik toimima hakkab.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur muretseb teatud asjade pärast, kuid pole mõtet, sest kõik laheneb nii, nagu olete soovinud. Sel nädalal tulevad amburile uued teadmised ning tunnete omaenda ettevõtmiste pärast lapsikut rõõmu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions