Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Merily Timmer loobus õpilase tõttu tuleproovi saate finaalist: ükski narkootikum ei tee mitte kellestki selgeltnägijat!

Merily Timmer
Foto: TV3

Eilses "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" saates juhtus midagi enneolematut - mentor Merily Timmer loobus vabatahtlikult finaalis osalemisest oma lahkhelide tõttu õpilase Lauraga. Mis siis täpsemalt juhtus?

16. novembril eetris olnud saates kulges kõik tavapäraselt - õpilased lahendasid ülesandeid koos oma õpetaja juhendamisega. Kui saabus kätte aeg kuulutada välja finaali edasipääsejad, astus Merily Timmer ette ja ütles, et tema ning õpilane Laura koos sinna ei lähe. "Ma tundsin, et enamasti pean mina ülesanded ise ära lahendama ja see ei ole enam aus teiste suhtes," rääkis Merily.

Tema õpilasele Laurale tuli see käik ootamatult ja neiu tundis ise, et sai Merilyga hästi läbi ning neil oli koos lõbus. Siiski tänas ta teda kogu teekonna ja emotsioonide eest.

Vaata dramaatilist lõiku saatest!

Võtsime ühendust ka Merily Timmeri endaga, et saada selgust, kuidas ja miks selline olukord tekkis. Selgeltnägija kinnitusel ei toiminud tema ja Laura koostöö juba algusest saati. Nimelt rääkis Laura, et sai oma võimetest aimu just tänu narkootiliste ainete proovimisele. "Igal täiskasvanul on kohustus võtta vastutus oma sõnade eest ning selline narkootikumidega esinemine ei ole okei. Seda saadet vaatavad ka 10-, 11- ja 12-aastased lapsed ning ei ole vaja, et keegi pärast narkouimas kuskil surnuaias kolistab," rõhutab ta.

Timmeri sõnul sai kõik alguse puhtast lugupidamatusest - õpilane Laura oli kahelnud tema võimetes kõigi teiste osalejate ees ning mitmeid kordi ka saatejuhile nähvanud. "Inimesega on võimatu astuda vestlusesse või jagada õpetussõnu, kui ta isegi ei kuula, see tuli ka viimases saates taaskord välja. Sellised olukorrad panid mind tundma, et stop, mina niiviisi edasi minna ei soovi," avaldab Merily.

Lisaks usub ta, et Laura langetas ise vale valiku oma mentori valimisel ja oleks pidanud jätkama hoopis Erviniga. "Meie vahel ei tekkinud minu jaoks klappi juba algusest saati. Mul on väga, väga kurb, et see asi niimoodi kulmineerus," sõnab Merily.

Otsus saatest lahkuda sündis Merily peas pärast seda, kui Laura mitmetes ülesannetes ebaõnnestus ja ta tundis, et finaalis jätkata oleks teiste suhtes ebaaus. "Ma arvan, et meid oleks koju saadetud nii või teisiti," tõdeb Timmer.

Lisaks sellele tegi Merily ka ise oma lehele postituse, kus rõhutas veelkord, et mitte ükski narkootiline aine ei tee kellestki selgeltnägijat ega anna võimeid. 

"Narkouimas hallutsinatsioonid ja selgeltnägemine on kaks väga erinevat asja ja nende vahele ei käi ega ka hakka mitte iialgi käima võrdusmärk. Seda saadet vaatavad ka väga noored inimesed, kes tahaksid ka erineda ja minu soov on, et selline info ei viiks noori valele teele. Olgu see puust ja punaseks selgeks tehtud," rõhutab ta.

Müstika

toob sinuni Expressions