Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALAHOROSKOOP | Kellele naeratab armuõnn, kes peab oma raha hoolikalt hoidma?

Mida toob alanud nädal sinu tähtkujule?
Mida toob alanud nädal sinu tähtkujule? — FOTO: 123rf

Kui soovite teada saada, mis tähtedel teie jaoks sel nädalal varuks on, siis siin on igale tähemärgile kirjutatud nädalahoroskoop. Antud ennustus pakub juhiseid, kuidas sel nädalal parimaid võimalusi ära kasutada ja mida oodata.

JÄÄR (21. märts – 19. aprill)
Selle nädala energiad toovad esile teie loomuliku juhiomadused. Võite leida end olukordadest, kus teistele suuna näitamine ja algatuse võtmine on hädavajalik. Kuigi see võib olla väljakutsuv, on see ka võimalus end tõestada. Nädal sobib suurepäraselt uute projektide alustamiseks, mis nõuavad julgust ja pealehakkamist.

SÕNN (20. aprill – 20. mai)
Teie keskendumisvõime on sel nädalal eriti terav. Finantsseisundite ülevaatamine ja eelarve kohandamine võib tuua pikaajalist kasu. Samuti võib see olla hea aeg investeerida oma isiklikku arengusse, olgu see siis uue oskuse õppimine või vaimse heaolu edendamine.

KAKSIKUD (21. mai – 20. juuni)
Olete sotsiaalselt eriti aktiivne. Võimalik, et kohtute inimestega, kes pakuvad huvitavaid perspektiive või uusi võimalusi. Suhtlemine on võtmetähtsusega – olge valmis jagama oma ideid ja kuulama teisi. Avatus uutele kogemustele rikastab teie elu ja suurendab teie mõistmist maailmast.

VÄHK (21. juuni – 22. juuli)
Sel nädalal võite tunda suuremat vajadust turvatunde järele. On aeg pöörata tähelepanu oma kodu või perekonna vajadustele. Võimalik, et tunnete soovi parandada oma eluruumi mugavust või tegeleda lähedastega, et tugevdada omavahelisi sidemeid.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Energiatase on kõrge, ja te olete valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Kasutage seda energiat, et edendada oma karjääri või tegeleda loominguliste projektidega. Teie karisma ja enesekindlus teevad teist särava figuuri igas seltskonnas.

NEITSI (23. august – 22. september)
Detailidele pööramine toob edu tööl ja isiklikus elus. Võite leida, et korralduslikud ülesanded või plaanide täpsustamine on eriti tõhusad. See on hea aeg süsteemide loomiseks, mis aitavad teil tulevikus aega ja vaeva säästa. Sel nädalal ei tasu teha impulsiivseid väljaminekuid ja tasub hoida oma rahaasjadel silm peal. 

KAALUD (23. september – 22. oktoober)
Teie diplomaatilised oskused on esile tõstetud, muutes selle suurepäraseks nädalaks läbirääkimiste pidamiseks, olgu see siis tööl või isiklikus elus. Püüdke leida tasakaal enda ja teiste vajaduste vahel, et saavutada parimad võimalikud tulemused.

SKORPION (23. oktoober – 21. november)
Intensiivsus on teie nädala võtmesõna. Teie kirglikkus võib aidata teil lõpule viia keerulisi projekte või lahendada keerukaid probleeme. Alanud nädal toob ka armuõnne ja uusi põnevaid tutvusi.

AMBUR (22. november – 21. detsember)
Teie seiklusjanu on sellel nädalal kõrgendatud. See on suurepärane aeg reisimiseks või uute huvialadega tegelemiseks. Otsige võimalusi oma horisontide laiendamiseks, olgu selleks siis füüsilised või intellektuaalsed avastused.

KALJUKITS (22. detsember – 19. jaanuar)
Töökus ja pühendumus on teie nädala märksõnad. Te võite saada tunnustust oma raske töö ja järjepidevuse eest. Samuti on see hea aeg mõelda pikaajalistele eesmärkidele ja kuidas teie praegused tegevused aitavad neid saavutada.

VEEVALAJA (20. jaanuar – 18. veebruar)
Loomingulisus voolab läbi teie veenide. See on suurepärane aeg innovatsiooniks ja eksperimenteerimiseks. Ärge kartke katsetada uusi lähenemisviise, olgu need siis kunstilised projektid või uued tehnoloogiad.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Teie empaatia ja intuitiivsed võimed on eriti tugevad. See võib olla abiks nii isiklike suhete süvendamisel kui ka keeruliste emotsionaalsete olukordade lahendamisel. Kuulake oma sisetunnet, see juhatab teid õiges suunas.

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions