Vaata eksklusiivset klippi “Kinni” saate avaosast!

Täna alustab TV3s uus šokeeriv dokumentaalsari „Kinni“, kus endised kriminaalid meenutavad julma vanglaelu ehmatava avameelsusega. Juba avaosas on mitmeid lugusid, mis alaealistele ja nõrganärvilistele keelatud.

Teiste endiste kinnipeetavate seas on mees, kes kinnitab, et igapäevaelu käis vaid ellujäämise nimel ning kirjeldab juhtumit, mis sundis teda enda elu eest võitlema: „Ühel ööl saime kokku, jõime, kutsuti vagunelamusse, tehti juttu, pakuti teed. Mina ei teadnud nende meeste tausta, kuni sai selgeks, et neil on plaan mind alandada ja meheau võtta.“

„Kinni“ avaosa kirjeldab detailselt, millist elu elati Eesti kõige rangema režiimiga vangla selles osakonnas, kus istusid koos eluaegsed ja vanglaseinte vahel raskeid kuritegusid sooritanud kinnipeetavad. Milline saatus tabas vangi sattudes vägistajaid ja pedofiile? Kuidas paranduslikus koloonias lihttöid tegevate kinnipeetavate käes liikusid hiigelsummad?  Miks mõni vangi sattunu jäi ilma nii enda kui ka oma lähedaste maisest varast?

Šokeeriva sisu ja pildikeelega dokumentaalsari „Kinni“ on alaealistele ja nõrganärvilistele keelatud. „Kinni“ idee autor ja produtsent on Ants Päär, lavastuste autor ja kujunduse disainer Hardi Volmer, toimetaja Allan Muuk, montaažirežissöör Oliver Muraveiski.

“Kinni” esmaspäeviti kell 21.00 TV3s!

Vaata ühe endise vangi avameelset paljastust videost!