Tutvu sarja osalejatega!

TARMO, 42
196 cm, 137,8 kg
Projektijuht, kontoritöö

Tarmost lähemalt:
Tarmole meeldib rahu ja vaikus. Õnnelikuna tunneb ta end maal talus olles. Lemmikjook on alkohol, millest loobumine oleks tema jaoks päris keeruline. See ei tähenda, et ta oleks alkohoolik, lihtsalt õhtul koju tulles meeldib talle lõõgastuda paari klaasi veini või hea konjakiga. Jarmo on 42-aastane ja leiab, et nüüd oleks aeg ennast käsile võtta, kui soovib oma tulevaste lastelastega koos tempos püsida.

Millega rahul ei ole?
“Kõht ei meeldi.”

Lemmikmaius: alkohol

JAAK, 47
178 cm, 112,2 kg
Muusik ansamblis Eesti Mees

Jaagust lähemalt:
Jaak on kaotanud juba 22 kg, aga tahab veel! Ta on värskelt vallaline mees, kes tervise nimel pingutab ning soovib tervislikumasse vormi saada.

Millega rahul ei ole?
“Üldine vorm vajaks parandamist.”

KATI, 20
158 cm, 84,9 kg

Üliõpilane

Katist lähemalt:
Kati ei käi nii palju ujumas, hoidub šoppamisest. Tõenäoliselt kõige kurvem on see, kui teised kuskil reisil pilte teevad, siis Kati ei soovi nendele jääda, kuna ei tunne end hästi pildistamise ajal oma välimuse/suuruse tõttu. Ideaalkaalus teeks ta rohkem pilte, käiks rohkem ujumas, šoppaks rohkem ning ehk oleks lõpuks julgust ka noormeeste seas end nähtavaks teha. Katile ei meeldi ta kõht, käed ja kintsud. Talle meeldib uusi asju proovida ja ta ei löö risti ette ekstreemsustele. Armastab autoga sõita ja pidudel käia – mõlemad füüsilises mõttes üsna negatiivsed.

Millega rahul ei ole?
“Ma ei ole sugugi rahul sellega, mida ma peeglist näen. Teiseks, ma ei taha enam kaalus juurde võtta. Jookseb piir. Samuti on kergem praegu alustada kaalu langetamisega, kui seda alustada ca 5 aasta pärast juba umbes 10 lisakiloga. Endal on sedasi kergem treenida, kui keha on kergem.”

Lemmikmaius: Kasekese komm

HELERY, 21
154 cm, 65 kg

Peale lahkuminekut võttis 15 kg juurde ja langes depressiooni. Mures nii vaimse kui füüsilise vormi pärast.

Millega rahul ei ole?
“Ei meeldi enda juures suured sääremarjad, voldid kõhul ja ümmargune nägu. Õieti miski ei meeldi enda juures. Meeldib looduses jalutada, kokata, lapsega aega veeta ja vahel ka pidutseda. Aga vastik on end peeglist vaadata. Piltidel näen jube välja. Ma ei oska kiusatustele vastu panna ja kui kiirelt tulemusi ei näe, siis kipun alla andma.”

Lemmikmaius: energiajook, jäätis, kananagitsad

NELE, 21
175 cm, 139 kg

Hetkel töötu, kuid õpib koolis graafilist disaini ja fotograafiat ning samuti tegeleb joonistamisega.

Millega rahul ei ole?
“Kindlasti on neid asju palju, mis jäävad kaalu pärast tegemata. Mind ennast häirib kõige rohkem see, et ma ei saa käia ilusate riietega ja et ma ei saa oma mehega käia rahulikult tänava peal, sest alati on kellelgi midagi kommenteerida. On olnud korduvalt juhtumeid, kui kommenteeritakse, et nii paks naisterahvas ja nii peenike meesterahvas. Ma ei ole enda juures sellega rahul, et mul on nii palju ülekilosid, mistõttu on mul suur kõht ja paksud jalad ning palju rasvavolte. Lisaks tekitab muret see, et kui ma kaalu langetada proovin, kaob motivatsioon täielikult ja siis langen ma vanadesse harjumustesse tagasi, süües taas igasugust jama näost sisse. Pildistamine on minu üks suur kirg – kui kuhugi minek, on ikka kaamera kaasas ja üritan võimalikult palju pilte teha. Samuti meeldib sõpradega kvaliteetaega veeta. Aga siis tulevadki need murekohad. Kui vaja viiekesi autosse istuda, siis tagaistmel läheb väga kitsaks, kui mina sinna istun ja kõigil on ebamugav ja kõige rohkem on mul endal ebamugav. Või kui käime seiklusradadel, siis väsin mina esimesena ja teised peavad mind järgi ootama.”

Lemmikmaius: jäätis

SIDNI, 21
173 cm, 101,8 kg

Vegan, youtuber, sisulooja

Millega rahul ei ole?
“Kaalunumbril pole minu jaoks väga olulisust. See, kuidas ma välja näen, mõjutab mind palju rohkem. Kardan teiste inimeste reaktsiooni. Kardan seda, et inimesed näevad ainult minu suurust. Meeldib teiste abistamine ja kõigi võrdõiguslikkuse eest võitlemine. Olen täiesti vegan ja paljud vegan maiustused on absoluutsed lemmikud. Näiteks kommid ja jäätis.
Olen karantiini ajal võtnud ligi 20 kg juurde! Tahan teha muutust enda jaoks ja lõpuks ometi iseennast esikohale panna.”

Lemmikmaius: veganmaiustused

ADE, 28
172 cm, 121 kg
Lapsega kodune

Enne projektiga liitumist võttis  alla 12 kg. Kaaluga tegelemisel on natuke takistuseks põlv, mis sai liiklusõnnetuses viga ja takistab liikumist.

Millega rahul ei ole?
“Tahan lapsega batuudi peal hüpata, aga põlved ei kannata seda koormust välja! Kõige enam teevad elus rõõmus lapsed ning lemmikloomad. Tegelen hobustega.
Magusale  on raske ära öelda. Magusahullus tuli rasedusega kaasa. Mul oli väga raske rasedus. Oksendasin terve selle aja jooksul. Ja magus oligi põhimõtteliselt ainus asi, mida sain süüa ja mis ei tulnud kohe tagurpidi tagasi. Ma tahaks näha oma last suureks kasvamas. Tahaks lapsele kvaliteetset lapsepõlve. Ja et kui laps eest ära jookseb, siis tahaks ikka järgi talle jõuda.”

Lemmikmaius: enamasti šokolaad

TEELE, 34
169 cm, 65,6 kg
Youtuber, Onlyfans seksika sisu looja; abielus, peres lisaks viis kassi

Millega rahu ei ole?
„Kui ma 52 kg kaalusin, siis tundsin end kõige paremini. Mul ei ole palju lihast ja raam on ka väikene, seega on 52 kilogrammi täiesti normaalne kaal, alla selle on juba vähe,” ütleb Teele. Seksikaid pilte teen tundide viisi poseerides ja õigeid nurki valides. Videotega veel raskemini. Tagumikku ei ole. Käed on väga suured, kõhuke on ees ja reied on pekised ja tselluliidised. Nalja meeldib kogu aeg teha ja oma kassidega aega veeta. Kaal on suht terve elu muret teinud, noorena olin buliimik ja kunagi kaalusin ka 93 kilo, eks see võitlus ja mure on.”

Lemmikmaius: kohuke