Raivo lugu

Täna stardib Urmas E. Liivi dokumentaalne eriprojekt! Pärast 25 aastat annab õnnetuses ellujäänud Raivo esimese avaliku intervjuu!

25 aastat tagasi uppus parvlaev Estonia ja viis märga hauda 852 inimest. Urmas E. Liiv toob ekraanile viie eestlase imelised pääsemislood – nii avameelselt ei ole seda lugu varem räägitud. Täna õhtuses esimeses episoodis annab emotsionaalse intervjuu veokijuht Raivo. Raivo on üks väga vähetest pääsenutest, kes pole kunagi nendest sündmustest avalikult rääkinud. Kuid nüüd otsustas ta seda just tänases saates teha. 

Raivo sõitis oma ameti tõttu tihti Estonia laevaga, sest töö käis üle Rootsi. Nimelt vedas ta piimapulbrit Eestist Hollandisse ning tagasi tulles toodi kodumaale puu- ja juurvilju. Saatuslikul ööl jäid Raivot koju ootama vaid pooleaastane poeg ja naine. Ta pole andnud 25 aasta jooksul ühtegi avalikku intervjuud, sest painanud on mõte – kes pidid hukkuma, et tema saaks pääseda? Olukorraga toime tulemine oli raske ning Raivole pakkus pärast õnnetust tuge salapärane meedium välismaalt. Kuid nüüd on ta valmis rääkima. Eksklusiivset intervjuud Raivoga pärast 25 aastat vaikust näeb juba täna õhtul Urmas E. Liivi uues dokumentaalses eriprojektis „Ma pääsesin Estonia katastroofist“, mis on ekraanil kell 21.00 TV3s!  

Uus dokumentaalne eriprojekt „Ma pääsesin Estonia katastroofist“ täna kell 21.00 TV3s!