..üldse siis aega ja närve raisata,kui nüüd tahetakse hoopis maha müüa!!!?
Seda enam,et SELLES KODUS on nende MÄLESTUSED !!!
Täiesti arusaamatu !!!
Õige pere EI RAATSIKS JUST SELLEPÄRAST oma kodu müüa,et SEE KODU. ON TÄIS MÄLESTUSI !!
Mis on kodu ilma mälestusteta????
Tavaline tühi karp !!! .Ilmselt siis pole need mälestused neile nii kallid ja tähtsad .Ja see ei jäta neist inimestest kuigi head muljet.
I

Vasta