Sügis TV3-s

Sügis toob TV3 ekraanile palju uut ja põnevat! Tagasi tulevad nii vanad lemmikud kui ka uued ja kindlasti palju südameid võitvad uued saated!

MERIVÄLJA

Uus põnevussari „Merivälja“ toob ekraanile Eesti tippnäitlejate kahurväe! Juba septembris jõuab TV3 eetrisse Eesti suurim mõistatus, mis on siiani lahendamata! Mida uurisid ja leidsid nõukogude sõjaväelased vene aja lõpul Meriväljalt? Kas tõesti oli tegu maavälise objektiga, ufoga? Uues müstilises põnevussarjas saabub Meriväljale tööle nooruke tütarlaps Karin, et hakata hooldama ratastooli aheldatud kõnevõimetut meest, kuid ootamatult selgub, et Karinil on täita hoopis teistsugune ülesanne. Tegevus toimub tormiliste üheksakümnendate lõpul ja käivitub põnev ja müstiline sündmuste ahel, et lahendada Merivälja mõistatus, mille niidid viivad paljude inimeste varjumaailmadesse ja saladusliku maavälise objekti tegeliku olemuseni.

Kodumaises põnevusseriaalis löövad kaasa Eesti tippnäitlejad ja uued tõusvad tähed – Merle Palmiste, Argo Aadli, Andrus Vaarik, Olav Osolin, Tarvo Krall, Maria Avdjushko, Lauli Otsar, Andres Lepik ja paljud teised. Sarja stsenarist on Indrek Hargla ja režissööri Triin Ruumetit teavad vaatajad kinolinal olnud filmi „Päevad, mis ajasid segadusse“ režissöörina. „Merivälja“ teeb eriliseks ka spetsiaalselt sarja jaoks kirjutatud muusika, mille on loonud noor talent Taavi Aavik.

Uus, kõhedusttekitav müstiline põnevusseriaal “Merivälja” stardib juba septembris TV3s!

ME SAIME LAPSE

Lapse sünd on suurim ime! Viis julget Eesti noort naist ja nende mehed toovad sel sügisel ekraanile oma lapsesaamise loo. Siin on palju vaeva ja valu, kõhklusi ja kahtlusi, kuid veelgi rohkem rõõmu ja õnne ning meid kõiki hingepõhjani liigutavaid emotsioone!

Jälgisime paare raseduse viimastest kuudest alates ligi aasta vältel. Kuidas kulgeb sünnitus ja millisteks kujunevad uute ilmakodanike esimesed elukuud? Meie saates osalevad emmed ja issid on väga erinevad, kuid telesaates osalemiseks innustas neid soov pakkuda julgustust noortele naistele ja meestele ning hella äratundmist ka vanemale põlvkonnale.

Saates osalevad staarblogija Mallukas (Mariann) ja tema abikaasa Kardo, hiidlased Birgit ja Tõnis, kassapidaja Linda ja laotööline Mario, õmbleja Riina ja logistik Madis ning joogaõpetaja Karina.

Uue tõsielusarja „Me saime lapse“ beebid hakkavad sündima juba septembris!

REIS SIBERI SÜDAMESSE: BAIKAL

On aeg pakkida varustus ning käivitada mootorid, et suunduda ääretu Siberi südamesse, kus asub imeilus Baikali järv. See teekond läbi Venemaa on tulvil põnevaid seiklusi, hingematvalt kaunist loodust ja parajat annust vene elu uskumatut absurdi.

Uus reisisaade „Reis Siberi südamesse: Baikal“ on saade, kus 8-liikmeline reisiseltskond sõidab kahe eriettevalmistuse läbinud maasturiga ringi ümber Baikali järve Venemaal. Lisaks lummavale loodusele, “võimalik vaid Venemaal” situatsioonidele, šamaanidele ning toredatele kohalikele, pakub uus saatesari põnevust ning pingsaid olukordi. Lõbusas tempos kajastatakse seiklust, off-road’i, laagriõhtuid, väljakutseid ja palju muud!

Meeleoluks matkasaade stardib juba sügisel TV3-s!

HÜPNOTISÖÖR

See oli erakordne suvi, mil paljud vabatahtlikud said proovida salapärase hüpnoosi uskumatut mõju, sest Marissa võimetest sattus vaimustusse tuhandeid inimesi. Kuidas on see võimalik, et keegi võib panna kelle iganes tegema mida iganes?

Uued hämmastavad katsed juba septembris!

SU NÄGU KÕLAB TUTTAVALT

Taas on aeg teha võimatu võimalikuks ja kohtuda vanade lemmikutega kõige lõbusamal moel! Alustab meeleolukas laulu- ja paroodiashow “Su nägu kõlab tuttavalt” oma 6. hooajaga!

Uus hooaeg tõotab tulla varasematest veelgi üllatavam, sest kõik kaheksa andekat ja armastatud artisti on täiesti uued talendid, kes rahvast oma paroodianumbritega sügisel naerutama hakkavad. Eesti suurima teleshow “Su nägu kõlab tuttavalt” eriti üllatusterohke uus hooaeg stardib juba sügisel.

Palju eksklusiivset ja uut infot leiad meie Facebookist SIIT!