Sügis koos suurte lemmikutega!

Sügis toob TV3 ekraanile palju uut ja põnevat! Tagasi tulevad nii vanad lemmikud kui ka uued ja kindlasti palju südameid võitvad uued saated!

PADJAKLUBI

Padjaklubi tšikid on tagasi oma pööraste seiklustega! Uuel hooajal saavad padjakatest talutüdrukud ning neid sunnitakse tööd tegema rohkem, kui kunagi varem, sest kuri talupealik Irja hoiab silma peal! Miski ei valmista neid ette aga selleks, et talus pole ei elektrit ega isegi vett!  Ootamatult selgub, et elu maal on siiski võimalik! Otseloomulikult saavad siit alguse uued supernaljakad olukorrad ja peadpööritavad seiklused.

“Padjaklubi” uhiuus hooaeg saab avapaugu juba septembris!

PAPAD MAMMAD

Neil vanavanematel pole aega sukka kududa ega rahvatantsu tammuda, sest elu on selleks liiga pöörane. Papad ja Mammad jätkavad majutusäriga, kus neil tuleb tegeleda eriskummaliste klientidega, kes tekitavad paksu pahandust. Pidevas kaoses on tülid kiired tekkima ja vahel ei piisa enam sõnadest ja käiku tuleb lasta sõna otseses mõttes rusikad. Ootamatult saabub külla Mitskin, kelle nihverdamise talent on enneolematu ning temast pole enam võimalik lahti saada. Kui varasemalt olid Ulla ja Jüri suhted pingelised, siis seekord kisuvad Vaike ja Volli suhted järk järgult kiiva. Kõige selle sasipuntra keskel on suvevaheaega veetmas Lenna.

“Papade mammade” kauaoodatud uus hooaeg stardib juba septembris.

KÄTTEMAKSUKONTOR

On üks kontor, kus töö ei lõpe kunagi, sest kurjategijate fantaasia on piiritu.  Kuid pole lootustki, et nende jubedad teod jääksid karistamata, sest kõige osavamad Eesti detektiivid on otse loomulikult neist veelgi nutikamad.

“Kättemaksukontori” uus, eriti peadpööritav hooaeg alustab juba septembris!

 

MERIVÄLJA

Uus põnevussari „Merivälja“ toob ekraanile Eesti tippnäitlejate kahurväe! Juba septembris jõuab TV3 eetrisse Eesti suurim mõistatus, mis on siiani lahendamata! Mida uurisid ja leidsid nõukogude sõjaväelased vene aja lõpul Meriväljalt? Kas tõesti oli tegu maavälise objektiga, ufoga? Uues müstilises põnevussarjas saabub Meriväljale tööle nooruke tütarlaps Karin, et hakata hooldama ratastooli aheldatud kõnevõimetut meest, kuid ootamatult selgub, et Karinil on täita hoopis teistsugune ülesanne. Tegevus toimub tormiliste üheksakümnendate lõpul ja käivitub põnev ja müstiline sündmuste ahel, et lahendada Merivälja mõistatus, mille niidid viivad paljude inimeste varjumaailmadesse ja saladusliku maavälise objekti tegeliku olemuseni.

Kodumaises põnevusseriaalis löövad kaasa Eesti tippnäitlejad ja uued tõusvad tähed – Merle Palmiste, Argo Aadli, Andrus Vaarik, Olav Osolin, Tarvo Krall, Maria Avdjushko, Lauli Otsar, Andres Lepik ja paljud teised. Sarja stsenarist on Indrek Hargla ja režissööri Triin Ruumetit teavad vaatajad kinolinal olnud filmi „Päevad, mis ajasid segadusse“ režissöörina. „Merivälja“ teeb eriliseks ka spetsiaalselt sarja jaoks kirjutatud muusika, mille on loonud noor talent Taavi Aavik.

Uus, kõhedusttekitav müstiline põnevusseriaal “Merivälja” stardib juba septembris TV3s!

SULETUD USTE TAGA

Igas Eesti kodus juhtub asju, mis tunduvad uskumatud… Üks saade… aga piilub tavaliste inimeste eludesse ja toob meieni lood, mida me iga päev ei näe… “Suletud uste taga” kauaoodatud uued osad alustavad juba septembris TV3-s!

Palju eksklusiivset ja uut infot leiad meie Facebookist SIIT!