Laura blogi 37. postitus: laulame koos Mikk Mäega

Tsauki-pauki, armsad jõululised!

Seekord on mul külas Mikk Mäe, kellega laulame lõbusaid laule. Suurem osa neist on jõululaulud, aga on ka teisi toredaid laule. Mikuga oli väga tore, ta on ikka super andekas kutt! Vaadake, et te ikka hoiate tal silma peal Instagramis @mikkm2e või Facebookis ja laulge meiega kaasa!

PS! Ärge unustage osaleda kinkekaardi loosis! Võitja selgub juba 2. jaanuaril! PS! Võitja on Keitlin Köster – kirjuta meile Padjaklubi Facebooki! Mina sain kinkekaardi varajaseks jõulukingituseks ja see on üks vahvamaid kingitusi, mida saada, sest nüüd ma saan minna ise valima endale, mida selle eest osta soovin. Hea kink sõbrale või vanaemale või isegi vennale, kellele ei oska midagi muud kinkida – kindlasti on selle üllatuse üle väga rõõmus!

Selle kinkekaardiga saad shopata 29 erinevas poes! #ärakinkeülemõtle ja vali kingid läbimõeldult :) Kehtib KÕIGIS Apranga Group poodides – vaata poodide listi SIIT! Kehtib lausa 1 aasta ja kinkekaarti on võimalik kasutada mitmel korral ja erinevatel ostudel ja kinkekaardi summa saad ka ise valida, seega kui Sa ostad näiteks 30 eurose kinkekaardi ja ostad asju ainult 20 euro eest, siis ülejäänud 10 eurot ei kao mitte kuhugi! Järgmine kord ostad kümneka eest!