Laura blogi 36. postitus: kingitused

Hei armsad sõbrad! Varsti on käes jõulud ja mis oleks jõulud ilma kingitusteta? Vaata meie uut videot, sest anname ühe päris vahva idee, mida võite ka teie jõuluvanalt soovida ja loomulikult jagame ära ka kaks suurt kingikotti, kus on sees VÄGA palju erinevaid asju… Kättemaksukontori fänniraamat-vihikud-helkurid-joonistusplokk-kruus-autogrammidega plakatid, Padjaklubi särgid-helkurid-autogrammidega plakatid, näosaate kruus, spordikott ja loomulikult ka Jõulukrakerite pakid – Mini jõulukrakeri pakk ja Õnnevalamise Krakeri pakk. Kui soovid osaleda loosis, kirjuta vastus videos olevale küsimusele. Kaks võitjat selguvad 28.12.

Aa, ja muide! Kui soovid neid ägedaid jõulukrakereid osta, sest need on ju üllatusterohked ja teevad igaühe tuju rõõmsaks ning on suurepärane kingitus kogu perele või seltskonnale! Krakereid on erinevaid: Mini Jõulukraker, Deluxe Jõulukraker ning Õnnevalamise Kraker, mis on saadaval suuremates Selverites ning kodulehel www.kraker.ee piiratud koguses :)

Imelist jõuluaega teile kõigile, armsad vaatajad!

PS! Juhhuu juhhuuuu! Võitjad on selgunud! Margareth Ojasalu ja Merleen Musting – teie võitsite mõlemad ühe HIIGELSUUURE punase kingikoti :) Kirjutage meile Padjaklubi Facebooki!