Laura blogi 34. postitus: Laura fännialbum

Armsad Laura blogi vaatajad, mul on nii hea meel teile teada anda, et mul sai valmis isiklik fännialbum! Seda on maailmas ainult üks ja ma olen selle päris oma kätega meisterdanud. Fännialbumis on VÄGA palju pilte minust ja minu sõpradest – Mishast, Kristinast, Mariast, juutuuberitest ja paljudest teistest ägedatest inimestest. Igale pildile olen kirjutanud või joonistanud midagi vahvat juurde! Ma olen selle albumiga väga-väga palju vaeva näinud! Fännialbumis on ka Grete Kleini autogramm!

PS! Sina võid selle fännialbumi endale saada koos pühendusega, mis olen kirjutanud AINULT Sulle! Kui soovid võita fännialbumit või teisi ägedaid auhindu, siis saada mulle jõulukaart postiga. Esimesed 50 kirjasaatjat saavad minult ka postiga vastuse :) KIIRUSTA!

Kuidas võita?

1. Mine prindi Boft automaadis välja pilt. Pilt võib olla ükskõik kellest, kas Sinust, Sinu sõbrast, koerast, vanaemast – ükskõik!

2. Meisterda sellest kaart või kirjuta pildi taha, miks valisid just selle pildi ja kui jaksad, võid näiteks luuletuse või joonistuse või hoopis mõne ilusa jõulusoovi ka juurde kirjutada.

3. Saada oma kiri postiga aadressile Peterburi tee 81, Tallinn, 11415 ja kirjuta ümbriku peale “LAURA BLOGI”

Mis on veel auhindadeks? 

1. Esimesed 50 kaardisaatjat saavad minult kaardi vastu! Kirjutan nimeliselt pühendusega igaühele ja lisan kindlasti ka autogrammi! :)

2. 3 õnnelikku võidavad Boft sooduskoodi, millega saab Bofti automaadist printida välja 20 tasuta fotot!

PS! VÕITJAD on selgunud! Carolina Janson, Elenora Hiiemäe ja Romi Tammleht – palju õnne, teile saadame koju ümbriku, kus on sees Laura poolt kirjutatud kaart just teile ning lisaks ka Bofti sooduskood, millega saate 20 pilti välja printida! PEAAUHIND ehk Laura fännialbum läheb Laura-Liisa Heinsarile – saadame Sulle ka postiga koju Laura poolt kirjutatud kaardi ja fännialbumi pühendusega AINULT SULLE!

Kaunist jõuluootust!