Helen ja Karl-Sander

Karl (23) ja Helen (26) on enda sõnul pealtnäha hipsterid, kuid südamelt lapsemeelsed romantikud. Kuid on kindel, et üks ei välista teist. Nende igapäevaelu täidavad muusika ja kunst. Perekonnas, kus mõlemad abikaasad on haritud lauljad ja nädalavahetusti esinetakse oma bändiga pidudel ja lokaalides, ilmselt muudmoodi ei saakski. Karl õpetab muusikat Rae Huvialakoolis, Helenil on EKAs käsil aksessuaari- ja köitedisaini eriala. Nad vajavad endale unistuste kodu, sest elavad praegu koos mehe vanemate juures. Tagasihoidlikult andekad noored end veel naabrist paremaks ei pea, nende unistustes on hoopis nende endi naabrid väga head. “Me oleme õnnelikud, kui meil üldse on naabrid. Kõige parem naaber on see, kellel on palju suhkrut,” ütlevad noored.

5 PÕNEVAT FAKTI HELENI JA KARLI KOHTA!

1. Me ei tea ehitamisest mitte midagi. See-eest on meil alati hea tuju ja mõni omapärane idee varuks.

2. Kahekesi olles võime sattuda väga veidrale lapsemeelsele lainele – häälitseme ja tatsame ringi nagu opakad. Mitte keegi meie lähedastest pole seda pealt näinud. Veel. Jumal tänatud.

3. Me tutvusime Otsakoolis, olles mõlemad laulmise erialal. Olime pikka aega lihtsalt sõbrad. Kui tagasi vaadata, siis fännasime üksteist meeletult. Meie suhtes on palju laulmist ning me õpime iga päev üksteiselt midagi.

4. Karl hüppas esimesel suhteaastal Heleni üürikorteri voodil jalgadega, mängides, et on batuudil ja kukkus sellest läbi. Aasta hiljem juhtus Helenil Karli voodiga täpselt sama lugu. Sellega on nüüd seis võrdne ja uues kodus oleme targemad. Ei hüppa jalgadega voodil.

5. Peame oma tugevaimaks küljeks usku. Oleme kristlased ja usume, et meie elus ei ole juhuseid. On juhtimine.

“Naabrist parem” kolmapäeviti kell 20.00 TV3s!