Ennusta ja võida eraseanss hing Fekeliga!

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad silmad kinni tunnetama, milline Eesti tuntud inimene nende eest istub. Mida ja kui palju isiklikku suudavad selgeltnägijad välja kaevata, saame näha saates, kuid Sinu ülesandeks on proovida, kas saad pisikeste vihjete abil aru, kellega võiks tegu olla? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi eraseanss hing Fekeliga.


Tingimused:

Auhinnaks on eraseanss hing Felekiga. Fekeli on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja ning just kui maapealne ingel. Fekeli usub ja teab, et saatus on inimese enda kätes, tuleb vaid usaldada oma sisetunnet ja teha valikuid oma südame järgi. Tema saab olla siinkohal teistele suunanaäitajaks ja eeskujuks, valikud peab igaüks ise tegema.

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 4. oktoobril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.