Ardo ja Siret

Lahutatud paaril Ardol (39) ja Siretil (35) on kahe peale kokku neli last, kellest noorim on 7-aastane ja vanim 17-aastane. Nende elu on omamoodi nagu põnev matemaatikaülesanne, sest Siretil on isiklikke lapsi kaks, Ardol aga kolm.

Ardo ütlebki enda kohta pidevalt, et tema elu märksõnaks ja keskmiseks nimeks on “keeruline”. “Mulle meeldib mõelda suurelt, kuid minu analüüsimisoskuse ja järjekindluse juures tähendab see  tihtipeale seda, et soovitud ja heale tulemusele jõudmine tundub kõrvalseisja jaoks keeruline – olgugi, et lõpptulemus sai õigem,” ütleb mees.  Samas on ta kindel, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Mõlemad paarilised arvavad, et võivad olla nii tüütult põhjalikud kui põhjalikult tüütud. “Olen saaremaist kangust täis naine, kelle järjekindlusest ja eesmärkidele pühendumise kunstist võiks tõenäoliselt nii mõnigi kahte last kasvatav ema eeskuju võtta. Ma ei ole allaandja ning leian lahendused olukordadele, mis minu teotahte ja elu nautimise kaugele ebamugavustsooni servale viivad,” ütleb Siret.

Kuigi saates tegutsevad nad ühtse meeskonnana, et luua perele Tallinna pesa, kus kõik saaksid vajadusel käia, on nende abielu juba aasta aega lahutatud. “Oleme naabrist paremad, sest me ei karda väljakutseid – need rikastavad ja teevad meid tugevamateks,” võtab Siret paari loomuse lihtsalt kokku.

5 PÕNEVAT FAKTI ARDO JA SIRETI KOHTA!

1. Lahutatud – aga hea tiim sellegipoolest.

2. Nende ühiseks hobiks on nende lapsed ja koer.

3. Siret võib sõita kuni 24-meetrise alusega ehk laevaga ja Ardo ükskõik kui suure autoga ehk rekaga, vedades nii käru kui ka loomi.

4. Siret on töötanud nii tuulegeneraatori operaatori kui sadamakaptenina. Ardo on kutseline kalur.

5. Siret oskab mandri keelt aga Ardo oskab pigem ainult sörvemurrakut.

“Naabrist parem” kolmapäeviti kell 20.00 TV3s!