5 põhjust, miks peaksid vaatama “Minu köök on parim”

1. Sa pead lihtsalt nägema neid jalustrabavaid kohtunikke! Manu Feildel ja Pete Evans on lisaks suurepärasele söögioskusele ka jalustrabavalt kenad. Manu isegi on öelnud, et ta poetab tihti kurbade filmide peale pisara ja Pete aitab naist meeleldi nõudepesuga. Härrasmehed, kes ei karda oma tundeid välja näidata ja aitavad Sind ka kodustes toimetustes – mida veel tahta?

2. Draama, draama ja veel kord DRAAMA. Ei ole just suur üllatus, et igas osas juhtub midagi dramaatilist. On selleks siis nässu läinud toit, võistlejate omavahelised pinged või lihtsalt tahe draamat korraldada. Kõige uuemas hooajas on draamakuningannaks ja -kuningaks kroonitud Gianni ja Zana, kellel iga asja peale miskit vürtsikat öelda on. Huvitav, kas ka 6. hooajas leidub mõni suur draamatseja, kes teiste võitslejate närvid proovile paneb?

3. Sa oled põnevil terve osa lõpuni, sest kohtunikud näitavad välja – MITTE MIDAGI! Või siis väga segaseid emotsioone. Toitu vaadates võime välja lugeda pilkudest kõike – viha, kurbust, rõõmu, üllatust. Siis asuvad kohtunikud toitu maitsma. Ükski nende ilme ei näita välja, kas neile meeldib või mitte. Kui me isegi juba arvame, et ilmselt kohtunikele see magustoit küll ei meeldinud, siis BUUM – kohtunikud jagavad hoopis komplimente. Siiani ei tea me veel isegi seda, palju punkte kohtunikud neile annavad ja kas nad ikka jäävad saatesse või mitte. Põnev närvidemäng!

4. Kõike saad kodus järgi proovida! Kui Sul suu hakkab vett jooksma, siis need maailmakuulsad triljonitärni restorani väärilised toidud võivad olla ka Sinu õhtusöögi laual! Retseptid on küll inglise keelsed, aga kui ikka suur tahtmine on oma perele või tuttavatele kõrgklassi kokakunsti näidata, siis retseptid leiab siit!

5. Ja muidugi loomulikult, mis kõige tähtsam: TV3 näitab 6. HOOAEGA! Seda lihtsalt peab nägema! Ära jää rongist maha! Kui oled mõne osa vahele jätnud, siis vaata ruttu TV3 Playst järgi, sest juba TÄNA on uus osa, uued draamad, uued toidud, uued retseptid ja HOOAEG, mida Sa veel näinud pole!

Palju huvitavat “Minu köök on parim” ja palju muu kohta leiad ka meie Facebookist! Vaata kindlasti. ;)