Laura blogi 3. postitus koos Mišaga

Heihopsti!

Kuidas teil läheb, mu kallikesed? Kas te usute, et mu blogi on siiani sõiduvees ning mul on au esitleda teile oma kolmandat videopostitust? Aga nii on! Mina ei suuda seda siiani uskuda, olen hommikust saati naerul näoga ringi käinud ja mõelnud, et kui ikka suurelt unistada, siis saab see teoks ka! Mega suured tänud saadan Mišale, kes on mulle sellel teekonnal suureks abiks olnud. Veel suuremad tänud saadan ma teile, mu armsad nunnupallid, sest iga teie kommentaar, like, jagamine, häshtäägimine või nõu andmine on mind VÄGA PALJU aidanud.

Tänane videopostitus on minu rõõmuks jälle koos Mišaga. Teate, ma varem mõtlesin, et Miša on seal Soomes mõnel ehitusobjektil labidaga pähe saanud, sest ta on vahest niii veider! Aga nüüd, kui järele mõelda, kui palju ta mind aidanud on ja kui palju ta meid tüdrukutega toetanud on, kui palju nalja meil saanud on ja kui vahva tegelane ta tegelt on, tundub Miša ikka täiega äge pliks!

Igatahes, mulle saabus teine pakikene, kus sees olid nii nunnud vahvad pulgakommi kujulised Flickable huuleläiked. Kes see nii laheda mõtte peale tuli? Miša muidugi ei uskunud algul, et need huuleläiked on, ja pani selle suhu nagu pulgakommi:) Vist ikka on labidaga pähe saanud? Nali-nali! Ühesõnaga, mul on nii hea meel, et ma saan tüdrukutele edasi anda need huuleläiked, sest neid saadeti mulle mitu tükki. Nad on kindlasti väga õnnelikud selle üle ja saan ise ka tõestada, et mu blogi ikkagi on täies hoos ja et nad minusse usku ei kaotaks. Nad kipuvad vahest ära unustama, et minu ilusate blondide kiharate all on tegelikult ka üks suur mõistusepomm! Ja muide, Kristina, Maria ja Miša pole ainukesed, kes need Flickable huuleläiked endale saavad. Loosin välja 5 tükki neid! Kommenteerige, jagage, laikige, häshtäägige, kirjutage mulle nõuandeid, luuletusi, joonistusi ja muud põnevat [email protected]!

Mul on mega hea meel, et üks armas neiu soovitas meil teha Chubby Bunny Challenge’t ehk siis vahukommi mängu. Hiljem tuli selle vahukommi mängu soovitajaid veelgi, nii et aitäh soovitajatele, sest meile Mišaga see mõte väga meeldis ning selle me ka ära tegime! Ei oleks elu sees uskunud, et vahukomme nii vähe suhu mahub. Ja oi kui raske on samal ajal veel rääkida! Kas teie olete kunagi vahukommi mängu teinud? Ma soovitan julgelt, et proovige see kindlasti ära! Kas üksi või koos oma sõpradega, uskuge mind, nalja saab nii palju! Andke mulle siis teada, kui palju vahukomme teile suhu mahtus ning võite isegi mõne pildi saata:)

Vaadake, et te oma nunnumeetril siis langeda ei lase, sest te kõik olete mulle väga kallid ja suured abikäpad. Olge nii head ja palun aidake mind ikka ja jälle edasi oma unistuse poole. Kas te olete juba oma sõbrale või sõbrannale minu blogist rääkinud? Kui mitte, siis kindlasti rääkige, sest iga jagamine ja laikimine aitab mind aina kõrgemale! Eile õhtul ma mõtlesin nii pikalt sellele, et huvitav, kas kuskil ka minu tulevane prints on juba mind näinud? Loodan täiega, et äkki ta ikka tuleb. Näiteks jõuludeks? Kingikoti sees…

Igatahes, jõuludeni pole muide enam palju jäänud, seega, osalege kindlasti Flickable huuleläike loosis, sest neid läheb lausa 5 tükki jagamisele (väärtuses 79.75 €) ja mis oleks parem, kui sel aastal kellegi kingikotti see pisike pulgakommike sokutada?

Milline huuleläige Sulle meeldib? Jäta kommentaar oma lemmik Flickable värviga ning üks huuleläige võib olla juba varsti-varsti Sinu täitsa enda oma!
PUNANE – marjalõhnaline
ORANŽ – tsitruselõhnaline
ROOSA – passioni ehk granadillilõhnaline
VALGE – suhkrustatud viigimarja lõhnaline
PRUUN – iiriselõhnaline

LOOS ON LÕPPENUD! Nataly Rammo, Stella Teimann, Agne Lauren Merirand, Mariann Karbus, Gerli Napritson – palju õnne! Olete Flickable huuleläike võitjad! Palun kirjutage “Padjaklubi” Facebooki postkasti! Need, kes seekord miskit ei võitnud, ei tasu kurvastada! Flickable huuleläiget saate osta SIIT!

Olge tublid,
Laura
[email protected]

PS! Kas “Padjaklubi” viimast osa ikka vaatasid? KLIKI SIIA!