Lily Chao

Programme Name: Casualty Series 29 - TX: 10/01/2015 - Episode: n/a (No. 15) - Picture Shows: Noel Garcia (TONY MARSHALL), Honey Wright (CHELSEE HEALEY) - (C) BBC - Photographer: Simon Ridgway

Arukas, mõistlik ja ambitsioonikas Lily on küll teoorias tugev, kuid peab oma suhtlusstiiliga veel vaeva nägema. Lily maailmas on kõik võimalik, kui selle nimel piisavalt vaeva näha. Ta hoolib uutest teadmistest, mitte sellest, mida inimesed temast arvavad. Tal on hiilgavad tehnilised oskused, mis teevad temast suurepärase arsti kõigi jaoks, kes liiga kergesti ei solvu.

Kiirabihaiglas töötamine on küll nooremarstiks saamise eeldus, kuid see ei kuulunud algselt Lily plaani. Tema siht oli dermatoloogia, abielu sobiva kaaslasega ja majanduslikult edukas erapraksis. Kõik muutus, kui ta nägi, kui rahuldust pakkuv võib olla töö traumaosakonnas ja ta otsustas sinna arstina tööle jääda.

Lily on pärit töökas perekonnast, kellele meeldib küll tütre ametiga uhkustada, kuid pole talle endale kunagi kiitust avaldanud. Lily tundis ka pärast isa surma, et oli tema silmis läbi kukkunud. Lily sooviks vaid seda, et keegi tunnustaks teda hea sõnaga.

Faktid Lily kohta:

  • Lily ema on restoraniomanik.
  • Lily elu on viis aastat ette planeeritud ja ta ei kaldu sellest kunagi kõrvale … või siiski?
  • Lilyle ei meeldi isegi lõbustuspargid.
  • Lily soovib ühel päeval olla nagu Connie.
Programme Name: Casualty Series 29 – TX: 24/01/2015 – Episode: Casualty Series 29 (No. 17) – Picture Shows: Dr Lily Chao (CRYSTAL YU) – (C) BBC – Photographer: Warren Orchard