Jamie Collier

Programme Name: Casualty - TX: 19/10/2013 - Episode: n/a (No. 11) - Embargoed for publication until: n/a - Picture Shows: Rita Freeman (CHLOE HOWMAN) - (C) BBC - Photographer: Alistair Heap

Jamie meeldib aega veeta Aoife, Robyni ja Allyga. Kuna talle endale naised huvi ei paku, on ta neile täiuslik parim sõber – armas, võluv, hooliv, soe ja lojaalne. Jamie pingutab alati, et teised end paremini tunneksid, kuna siis tunneb ta ka ennast paremini – kõik võidavad!

Jamie kasvas suures ja macho’likus perekonnas, kus pidevalt tülitseti. Noorima pereliikmena õppis Jamie ära, et sellistesse vaidlustesse ei tasu sekkuda ja pigem tuleks konflikte vältida. See on omadus, millest ta on kasu lõiganud ka meditsiiniõena töötades – tal on rahustav mõju, mis aitab lahendada ka kõige keerulisemad olukorrad.

Kuid konfliktide vältimine on ka kahjuks tulnud. Jamie on oma seksuaalse sättumusega rahul ja sellest teavad ka sõbrad, kuid kodus ega tööl ta seda jutuks ei võta. Hingelt on ta häbelik ja armuelus üpris kogenematu.

Faktid Jamie kohta:

  • Liitus sarjaga 28. hooajal.
  • Tema nõbu on Jeff Collier.

 

Programme Name: Casualty – TX: 25/01/2014 – Episode: n/a (No. 22) – Embargoed for publication until: n/a – Picture Shows: Jamie Collier (DANNY ANTHONY), Robyn (AMANDA HENDERSON) – (C) BBC – Photographer: Simon Ridgway