Uskumatu võimalus: ühe liigutusega on võimalus võita aastajagu tasuta kontserdielamusi

Erakordne võimalus: ühe lihtsa liigutusega võid võita aastapääsme kümnetele kontsertidele
Erakordne võimalus: ühe lihtsa liigutusega võid võita aastapääsme kümnetele kontsertidele — FOTO: Pressifoto

Mujal maailmas laineid löönud Live Nation Concert Week on eeskujuks värskele Live Nation Eesti ettevõtmisele, millega valitakse välja kaks õnnelikku, kes saavad enneolematu võimaluse külastada tasuta kõiki 2024. aastal toimuvaid Live Nation Estonia korraldatud üritusi.

Kampaania algab 21. augustil ja kestab 10. septembrini ning osalemiseks ei tule teha muud, kui ühineda Live Nation kontserdiklubiga. Loosis osalevad ka enne kampaaniat kontserdiklubiga liitunud inimesed.

„Midagi sellist pole Eestis varem korraldatud,“ kinnitab Live Nationi turundusjuht Ott-Sander Palm. „Meie eesmärgiks on pakkuda erakordset võimalust muusikaarmastajatel käia kõikidel kontserditel, mille järgmisel aastal Eestisse toome. Korraldajatena mõistame hästi, kui tähtis on publiku jaoks unustamatute kogemuste loomine. Selle kampaaniaga tahame tähistada muusikat, ühtehoidmist ja rõõmu elavast muusikast.“

Nende hulgas on juba teadaolevatest näiteks jaanuaris Alexelas ja Vanemuises esinev Schönbrunni orkestri uusaastakontsert ja Norra-Iiri päritolu lummava lauljatari Alessandra ülesastumine Club Hollywoodis. Valmis tuleb panna end kindlasti aga meeldivateks üllatusteks, kuna enamik järgmisel aastal Eestit külastavaid artiste selguvad pigem 2023. aasta lõpu poole või ka 2024. aasta jooksul. Meenutuseks: Depeche Mode kuulutas oma selleaastase kontserdi välja möödunud aasta oktoobris ning The Weekndi Tallinna esinemine selgus alles novembri lõpus.

Aastapääsmete võitjad kuulutatakse välja 15. septembril ning võitjatele avaneb erakordne ligipääs Eestis toimuvatele maailmaklassi muusikasündmustele. Võitjad avalikustatakse pärast võitja selgumist Live Nation Estonia ametlikel sotsiaalmeediakontodel Facebooki ja Intagrami keskkondades.

Rohkem infot leiad veebilehelt livenation.ee/concertweek.

Kommentaarid puuduvad