Reklaam sulgub sekundi pärast

Pidev vihm teeb meele mõruks? Alusta oma suvepäevi just seda praktikat tehes ja vaata, mis muutub

Marge Karu
Foto: Ester Karm

Käes on kauaoodatud, ent üürikesed suvekuud ja siiamaani pole ilmataat meid just kõige paremate ilmadega kostitanud. Küll on jahe, küll on tuuline ja siis jällegi vihmane. Kuidas aga oma päevi parema tuju ja energia alustada?

Reiki meister Marge Karu sõnul loob igaüks oma reaalsuse ise, milles ta elab. Millises teadlikkuse reaalsuses sina oled?

Karu jagab meiega oma meditatsiooni, mille abil saab erinevatel sageduste tasanditel enda südame energiaid ja armastuse teadlikkust aktiveerida, et end ette valmistada meid ümbritsevasse maailma allalaskuvate uute energiasageduste – ja teadlikkusega leebelt ja lihtsaks kohanemiseks!

Võta hommikul see 10 minutit iseendale, hinga rahulikult, vaata iseendasse ja tee kaasa üks lihtne, ent mõjus meditatsioon!

Marge Karu on Reiki meister ja õpetaja ning tegelenud Reiki ja Valgustervendusega juba 20 aastat, võimaldades huvilistel omandada Reiki Valgusteadlikkuse baasteadmisi, oskuseid, saada juurde sümbolite abil tervendamise võimalusi ning vaimsel teel avarduda.

Marge viib läbi meditatsioone ja peab neid eelkõige õppematerjalideks, mis aitavad üles leida iseennast, saada ühendust oma algse olemusega.