Laulupidu peatati! Laulja: inimesed jooksevad väljapääsude poole

Paduvihm laulupeol
Paduvihm laulupeol — FOTO: Markus Robin Kiisla

Laulupeol valitseb kaos! Vihm ja äike peatasid ajutiselt peo ning osa rahvast põgenes koju.

Laulupeoline Riin (12-aastane) on oma sõpradega varjunud paduvihma ja äikese eest invaliidide tualetti, sest kuhugi mujale enam varjuda ei ole. “Kõik varjualused ja putkad on rahvast täis ning kuhugi enam minna ei saa!” Riin ise peaks lavale minema üsna varsti, kuid laulupeo peatamise pärast ei ole ta kindel, kuidas üritus jätkuda saab. “Meeleolu on halb ja kõik ütlevad, et pidu on pausil ning keegi ei taha enam siin olla. Inimesed jooksevad ära Mere värava poole!”

Uuendus:

Peale 20 minutilist paduvihma ja äikest, on lauljad taas lavale lastud. Osad inimesed on lahkunud kodu poole, kuid suurem osa püsib lauluväljakul.

Vaata galeriist, kuidas koorid vihmaga esinesid!

Näita 5 kommentaari

Padukas oli tõesti aga mingit kaost polnud.
Inimesed tulid tagasi kõik, pidu ei taha lõppeda, lugusid korratakse üha uuesti.
Ära enam peale võta, kirjatsura !

Vasta

Ka telekast ei paistnud mingit paanikat.Päev oligi vihmane.Lauljad püsisid paigal,kõik toimis.Vihm nüüd õnnistuseks,kuumus hullem.

Vasta

Hääl saalist (loe lsulupeolt) ÕIGE! :D

Vasta

Keegi ei põgenenud kuskile ja pidu ei olnud pausil vaatamata vihmale, kooride vahetus võttis lihtsalt rohkem aega ning osad läksid kummikute järgi. Meeleolu ei langenud!

Vasta

Põgenesid küll. Mudilaskooride lapsed olid paanikas, nutsid ja värisesid. Kõhe oli seda vaadata….Mitmed lapsed ei leidnud rahvamassis oma juhendajaid, kogunemiskohti. Aitasin mitmeid irmunud lapsi….

Vasta