Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | TV3 avas oma suvehooaja restoranis Luik: vaata, kes käisid kohal!

TV3 suvehooaja pressiüritus
TV3 suvehooaja pressiüritus — FOTO: Karli Saul

Täna, 10. juunil toimus restoranis Luik TV3 suvehooaja pressiüritus: kohale tulid nii tuntud telenäod kui ka TV3 sõbrad.

Tänavuse telesuve suursündmuseks on 14. juunil Saksamaal algav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, millele spordisõbrad saavad TV3 vahendusel kaasa elada nii haaravate jalkalahingute kui ka jalgpallistuudio vahendusel.

Ka sel suvel teeb TV3 uudistetoimetus päevasündmustest kokkuvõtte igal õhtul kell seitse, alates 27. juunist kell 19.00 ja 21.30 ning EURO 2024 ajal on saade eetris erikava alusel.

Värsked ja lustlikud hooajad alustavad kodumaistel saatesarjadel: humoorikad "Suvesulased", põnevalt üllatav "Läbi suve Taaviga", kodumaiste reisielamustega "Kilu seljakotis", muhe motikatuur "Kurvist kurvi". Jätkub "Suur lotokolmapäev: Rooside sõda". Vanade lemmikutena naelutavad teleri ette "Kättemaksukontor", "Suur pühapäev", "Eesti parim pagar" ja "See pole lastesaade" Genka juhtimisel. Seriaalisõpru rõõmustab juuni lõpus alustav uus Türgi telelugu "Gülcemal".

Suviste TV3 eetristaaridena säravad Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu, Andres Puusepp, Eero Reinu, Jaagup Kreem, Arlet Palmiste, Kristjan Jõekalda, Kalev Kruus, Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Liisa Aadussoo, Sander Terras, Taigar Väärtmaa, Karl-Johannes Kõiv jt.

Eraldi väärib esile tõstmist TV3 Suvekino valik, kust oma kodu- ja välismaise lemmikfilmi leiavad erinevate žanrite austajad.

Vaata galeriist, millised säravad staarid tulid TV3 suvekava pressiüritusele!