Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Suvine Grillfest meelitas Pärnusse kohale tõelised rahvamassid

Grillfest 2024
Grillfest 2024 — FOTO: TV3

7. ja 8. juunil toimub Pärnus Vallikääru aasal traditsiooniline Grillfest, mis juba avapäeval meeletud rahvamassid kohale meelitas.

Grillfest toimub igal aastal juunikuu teisel nädalavahetusel Pärnus, looduskaunil Vallikääru aasal. 30 000 m2 suurune festivaliplats on valmis vastu võtma kümneid tuhandeid külastajaid, sissepääs on kõigile tasuta.

Vaata fotodelt avapäeva melu!

Grillfest ei ole juba ammu ainult rahvalik kogupere-grillipidu, vaid mitmekülgne ja sisukas toidufestival, kuhu on oodatud rõõmsad inimesed, kellele meeldib kaunis looduses ja heas seltskonnas huvitavat ja maitsvat toitu ning head kultuuriprogrammi nautida. Festivali missiooniks on tutvustada maailmale Eesti kaasaegset toidukultuuri, kvaliteetseid ja põnevaid toidutooteid ja teenuseid. Pärnus toimuvat Grillfesti külastab igal aastal rohkem kui 50 000 inimest, festivalil osalevad sajad toidutoodete ja -teenuste pakkujad.

Grillfest on balti- ja põhjamaade regioonis omanäoline huviväärsus, mida lisaks kümnetele tuhandetele kodumaistele toidusõpradele külastab igal aastal ka suur hulk väliskülalisi. Põnev ja maitsev toit serveerituna looduskaunis paigas hea kultuuriprogrammi ja mõnusa festivalimeluga moodustab nauditava terviku, millest soovib osa saada igaüks. Lisaks pakub Grillfest tasuta sissepääsu ja eeskujulikku festivalikorraldust.

Tutvu Grillfesti ajakavaga SIIN!