Reklaam sulgub sekundi pärast

Sära nagu aasta meelelahutaja! SUME festivalil müüdi Brigitte Susanne Hundi kostüümi

Sel nädalavahtusel, 29.-30.juulil, toimus Kadrioru pargis SUME festival. Kohal käis ka TV3.ee ning uuris, mida põnevat seal teha või näha sai.

,,Nagu ikka, siis nublu merch on kõige populaarsem," sõnas festivalil esinenud artistide tooteid müünud noormees. Kõige populaarsem räppari toode oli just lastepusa, mis oli paari tunniga juba täiesti väljamüüdud. 

Lisaks oli festivalialal väljas ka Maybelline meigibrändi telk, kus said soovijad endale lasta teha tasuta meiki. ,,Meie jaoks on see (aktsioon) esmakordne ja vaatame, kuidas meil siis täna läheb. Tundub, et rahvast huvitab!" 

SUME festivali esimestel minutitel oli meigitelki kogunenud palju tüdrukuid ning naisi, kes soovisid lasta teha end veelgi ilusamaks. ,,Värvilised huuled, huuleläiked ja ripsmetušš," sõnab Maybelline esindaja küsimuse peale, mida kõige rohkem soovitakse teha. 

Tuleb välja, et kui festivalile minnes ei suuda sa otsustada või leida kapist midagi, mida selga panna, saab riided osta ka kohapealt. SUMEl oli väljas uus Eesti festivali- ja peoriiete bränd. ,,Kõik meie riided on sellised bling-bling (eestik. -  silmatorkavad ja sädelevad). See on kogu meie brändi olemus," kirjeldab Sandcati esindaja. Nende rõivad säravad igal võimalikul viisil ja moel. 

Just selle sama brändi kostüümi kandis ka meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt Kroonika Meelelahutusauhindade galal. Brigittele telliti kaks versiooni ning üks, mis oli talle liiga suur, oli ka Sandcati telgis müügil. 

,,Siin on laulud, aga mina ei tea, mis laulud siin tulevad, seega need on üllatuslaulud," sõnab lõpetuseks festivali nautima tulnud armas tüdruk. 

Vaata lähemalt päises olevast videost!