Alika Milova avaldas oma järgmise suure muusikalise unistuse: ma loodan, et Eesti rahvas toetab mind!

Alika Milova

18. juunil toimunud Kapa Festivalil astus üles “Eesti otsib superstaari” saate võitnud lauljatar Alika Milova, kelle käest uurisime, millised on tema tänavused suveplaanid, millal on oodata tema esimest albumit ja mis on tema järgmine suur unistus.

Alika tunnistab, et tal on ees ootamas üsna töine ja tihe suvi ning puhkamiseks just palju aega ei olegi. “Ma ei saa loota selle peale, et kõik vabad päevad, mis pannud olen, on nii vabad, kui nad tunduvad,” tõdeb ta.

Hiljuti avaldas Milova singli “Bon Appétit”, millel läheb tema sõnutsi väga hästi ja edu on tõusvas joones. Ka tema EP peaks ilmuma aasta lõpus. “Praegu on kõige suurem eesmärk Eesti Laul, seepärast loominguga läheb teisele plaanile, selleks, et teha õiget laul selleks,” tunnistab ta.

Eesti Laul ja Eurovisioon on Alika jaoks juba lapsepõlvest saati suur unistus ja ta loodab selleks luua midagi tõeliselt erilist ja ainulaadset. “Keegi ei taha kuulata muusikat, mis on nagu Dua Lipal. Ta on üks ja ainuke, pigem ole see, kes sa oled ja tee muusikat, mis sind peegeldab,” sõnab ta.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad