Kergejõustik

Enok, Mülla ja Turban osalesid NCAA sisemeistrivõistlustel

Pippi Lotta Enok (Oklahoma ülikool) kogus viievõistluses 4209 punkti ning sai sellega üheksanda koha. Ta jooksis 60 m tõkkeid ajaga 8.59, ületas kõrgushüppes 1.69, tõukas kuuli 12.13, hüppas kaugust 6.16 ning läbis 800 m distantsi ajaga 2:21.65. Viievõistluse võitjaks tuli Jadin O’Brien 4497 punktiga. Marleen Mülla (South Dakota ülikool) alustas teivashüppe võistlust kõrguselt 4.15, mis alistus kohe avakatsel. Järgmiseks kõrguseks oli 4.30, millest ta sai üle teisel katsel. Kõrgust 4.40 ei õnnestunud tal kahjuks seekord ületada, seega jäi lõpptulemuseks 4.30, millega ta jäi jagama 11. kohta. Võitaks tuli Hana Moll, kes ületas ainsana kõrguse 4.60. Lilian Turban (Hawaii ülikool) ületas […]

USAs õppivad Eesti kergejõustiklased näitasid häid tulemusi

Hawaii Ülikooli esindav Lilian Turban tuli kõrgushüppes konverentsi meistriks tulemusega 1.86, mis jääb kõigest sentimeetriga alla tema isiklikule rekordile. South Dakota Ülikoolis õppiv Marleen Mülla jäi teivashüppes jagama teist kohta tulemusega 4.09. Oma hooaja tippmargi 4.45 püstitas ta nädal aega varem. Koolikaaslane Eerik Haamer sai teivashüppes teise koha tulemusega 5.37. Ken-Mark Minkovski tuli 200 m jooksus neljandale kohale ajaga 21.83 ning oli 60 m jooksus 13. kohal ajaga 6.94. Iowa Ülikoolis õppiv Kevin Sakson püstitas kuulitõukes uue isikliku rekordi tulemusega 19.05 ning saavutas sellega neljanda koha. Illinois Ülikooli esindaja Viktor Morozov sai kolmikhüppes neljanda koha tulemusega 15.77. Oklahoma Ülikoolis õppiv mitmevõistleja Pippi Lotta Enok sai kaugushüppes neljanda koha tulemusega 6.23 ning 60 m tõkkejooksus […]