Jäähoki

Selgus Eesti jäähokikoondise koosseis laupäeval Vilniuses,Twinsbed jäähallis algavaks MM-i turniiriks

Eesti koondis läheb avapäeval kell 19:30 vastamisi Ukrainaga. Päeva esimestes mängudes kohtuvad kell 12:30 Holland – Hiina ja kell 16:00 Hispaania – Leedu.. Eesti koondise peatreener Petri Skriko kutsus MM-iks koondisesse alljärgnevad mängijad. VÄRAVAVAHID Villem-Henrik KOITMAA (03.10.1990) – HC Panter, EST Conrad MÖLDER (06.10.1999) – Nice, FRA KAITSJAD Eduard SLESSAREVSKI (16.03.1999) – Hunters FIN 3  Saveli NOVIKOV (22.05.1999) –  HC Panter, EST Daniil KULINTSEV (21.07.2002) – EC Bregenzerwald AUT Patrick KOOKMAA (27.11.2003) – HC Panter, EST Lauri LAHESALU (29.03.1979) – klubita  Robert OSSIPOV (2.07.2003) – EC Bregenzerwald AUT Konrad KUDEVIITA (27.04.2004) – Minnesota Blue Ox USPHL USA RÜNDAJAD Robert ROOBA […]

HC Panter kaotas Obtibet hokiliiga neljandas veerandfinaalmängus HK Prizmale ning langes konkurentsist

Pantrid alustasid mängu kiire väravaga, kui juba 37. sekundil mängis Daniil Fursa vastaste väravavahi üle ning HC Panter läks 1:0 juhtima. See oli ühtlasi ka Fursa selle seeria kuues värav. Pantrite eduseis püsis vähem kui kaks minutit, sest Prizma kaitsja Arturs Apfelbaums seadis jalule viigi. Kolmandiku keskel läksid pantrid  Daniil Tsarkovskyi väravast arvulist ülekaalu mängides 2:1 juhtima. Viis minutit enne avakolmandiku lõppu mängis Kristaps Liepa üle HC Panter väravavahi Jesse Makaj ning vaheajale mindi viigiseisult 2:2. Teine kolmandik jätkus tasavägiselt ja võimalusi oli mõlemal poolel. Mängu  30. minutil viskas HK Prizma kogenud Georgijs Pujacs värava ning lätlased läksid 3:2 juhtima. […]