10 parimat auto lisatarvikut

turvatool
Unsplash.com

Kas te olete inimene, kes kasutab autot iga päev ja/või veedab oma neljarattalises sõbras päevas keskmiselt suisa tunde? Sel juhul on teie mugavus autos viibides teile kindlasti oluline: moodustab ju sõidukis viibitud aeg märkimisväärse osa päevast. Või ehk pole te muidu suur autokasutaja, kuid teile meeldib teha nädalavahetuseti linnast väljasõite loodusesse või käia pikkadel autopuhkustel? Sellisel juhul on käesolev nimekiri mõeldud just nimelt teile, sest selles artiklis loetleme üles kümme parimat autotarvikut, mis iga inimese autos olemas olema peaks.

Nimekirja koostades ei piirdunud me vaid uutele või vanadele sõidukitele mõeldud Autotarvikud, mugavus- või hädaolukorratoodetega: loetellu kuuluvad nii tooted, mis on iga auto hädavajalik põhivara kui magavusvidinad, mille olemasolu juhi sõiduteekonna meeldivamaks ja turvalisemaks teevad. Enne alustamist olgu vaid ära märgitud, et nimekirja kuuluvad tooted on esitatud juhuslikus järjekorras: igaüks olgu ise otsustaja, mis nendest just tema jaoks parim või olulisim autotarvik on.

Auto telefonihoidik

Kui teil veel seda autoaksessuaari kunagi olnud ei ole, siis nüüd on viimane aeg see ost ette võtta. Isegi kui teie auto varustusse kuulub multimeediasüsteem/meelelahutussüsteem, on hea ja kvaliteetne telefonihoidja igas olukorras kasulik abimees, hoidmaks telefoni autos viibides lähedal. Liiatigi saab telefoni alla laadida kõiksugu autoteemalisi äppe, mis aitavad teie teekonna mõnusamaks ja lihtsamaks muuta.

Turvavöölõikur/aknapurustaja

See väike ese on tõenäoliselt olemas palju vähesematel autojuhtidel kui eelmine soovitus, mistõttu sai see siia nimistusse ka üles tähendatud. Ometigi on tegu ühega selle nimekirja olulisimatest esemetest, sest hädaolukorras turvavööga autosse aheldatuna võib see teie elu päästa. Kasulik on seda kaasas kanda näiteks võtmekimbus, sest kui te ennast autost välja lukustate, on aknakaasi purustaja kasutamine kohati möödapääsmatu.

Istmevahe blokeerija

Tundub algul naljakas, kuid see väike padjalaadne toode, mis sobitub ideaalselt keskkonsooli ja istme vahele, hoiab ära palju tüütuid olukordi, kus midagi jälle autoistme alla kaduma läheb. Lisaks aitab see hoida istmealuse kõiksugu pudenevast kraamist puhtana.

Pardakaamera

Need väikesed vidinad on tänapäeval oluliselt soodsamad kui veel mõned aastad tagasi, seega on selle soetamine hea mõte, kaitsmaks ennast varguste eest ja liiklusolukordade ning -õnnetuste jäädvustamiseks.

Istmepadi

Need vanad ja tuntud autoaksessuaarid on tänapäeval saadaval mitte ainult tuhandes erinevas versioonis, vaid ka lisadega, näiteks istmesoojendus ja massaažifunktsioon.

Auto sisevalgustus (meeleoluvalgus)

Eriti kui teil on vanemat sorti auto, siis on nende paigaldamine hea viis oma auto salongi hubasemaks ja stiilsemaks muuta. Lisaks saab selle abil autosisest meeleolu kõiksugustel viisidel timmida või seda heledamaks muuta.

Turva- ja esmaabikomplekt

Need kaks komplekti käivad õigupoolest omavahel kokku, sest need ometigi kujutavad endast esmaabi nii teile ja teie kaasreisijatele kui ka teie neljarattalisele sõbrale. Ilma nendeta ennastaustav autojuht teele asuda ei tohiks.

Rehvipump

Eriti mugavaks teeb elu endale automaatse rehvipumba soetamine, mille abil jääb ära kogu vaev ja rõhu täppismõõdistamine. Liiatigi pole rehviparanduskomplektist suuremat kasu, kui pumpa kaasas pole.

Rehviparanduskomplekt

Kui teil autos just varuratast kaasas pole, siis aitab rehviparanduskomplekt teid igast raskest olukorrast välja, et lähima parandustöökojani jõuda.

Tahavaatepeeglile paigaldatav tagurduskaamera

Innovatsioon toob endaga kaasa kõiksugu hüve ning nii on ka vanemate autode (ja selle funktsioonita autode) omanikel nüüd võimalik endale soetada ekraanisüsteem, mis paigaldub otse tahavaatepeeglile ning pakub tagurdades palju suuremat kindlust kui pelgalt üle õla kõõritamine.

Ärge unustage kohandada oma autotarvikud, näiteks pildil, autovaruosadonline.ee on mõeldudvastavalt teie konkreetsetele vajadustele ning teie piirkonna kliimale ja maastikule. Kontrollige ja hooldage neid tarvikuid regulaarselt, et need oleksid vajadusel alati kasutusvalmis.

turvatool
10 parimat auto lisatarvikut — FOTO: TV3

Kommentaarid puuduvad