Reklaam sulgub sekundi pärast

Seltskonnauudised

PALJU ÕNNE: LENNA KUURMAA teatas abikaasaga õnnerohkest uudisest

Elu maal on Lenna jaoks kõike muud kui igav – põnevaid väljakutseid võetakse ette koos näitlejast abikaasa Lauriga pidevalt ja nii andsidki noored mõni aeg tagasi teada, et nad plaanivad peagi maal oma restorani avada. Lisaks ettevõtlusele ja muusikale kuulub suur osa Lenna elust ka tema lastele – lisaks tütardele Amile ja Matidale kooselust muusik Robert Vaiglaga on Lennal ka poeg Kusti praeguse abikaasa Lauriga. Kui aga lastest ja abielust rääkida, siis loetud päevad tagasi täitus Lennal ja Lauril kolm imelist aastat abielu ning selle olulise sündmuse raames jagas lauljatar sotsiaalmeedias tõeliselt meeleolukat kaadrit koos abikaasaga, kus nad parasjagu klaasikest […]

KUI KAUNIS: LAPSEOOTEL ANETT KONTAVEIT näitas uhket beebikõhtu

Nüüd aga annavad noored teada imelisest uudisest! Nimelt saavad Brent ja Anett peagi esmakordselt lapsevanemateks. Anett jagas lummavaid kaadreid koos elukaaslasega sotsiaalmeedias näidates esmakordselt oma uhket beebikõhtu – naisel on fotodel seljas liibuv must kleit ning jalas glamuursed kontsad. “Uus pereliige on tulemas,“ avaldas Kontaveit lummavate kaadrite juurde kommentaariks.   View this post on Instagram A post shared by Anett Kontaveit (@anett_kontaveit)

IMEARMAS VAATEPILT: KOIT TOOME poeg läheb iga päevaga üha enam oma isa nägu

Poeg Richard sai aga sel kevadel juba 7-aastaseks ning kaugel pole enam seegi põnev aeg, mis saabub kooliaeg. Koidu meigikunstnikust elukaaslane Kaia Triisa avaldas sotsiaalmeedias tõeliselt kauni jäädvustuse väikesest Richardist tema seitsmendal sünnipäeval.   Vahvat kaadrit vaadates ei saa üle ega ümber asjaolust, et väike Richard läheb iga päevaga üha enam oma isa moodi.  Ka huvid on Richardil ja Koidul teatud määral sarnased – nimelt harrastab väikemees motosporti ning kõik kiiruse ja kiirete masinatega seonduvat on alati suurt huvi pakkunud ka Koidule endale.