Muusik Karl Killing: see oli adrenaliinilaks, kus ma paar tundi ikka värisesin

Karl Killing
Pilt: Silver Siilak

“Üks ja ainus” on uus TV3.ee saade, kuhu kutsume külla karismaatilised ja huviäratavad inimesed. Uus saade avab ukse kuulsate inimeste minevikku, tulevikku ja igapäevaelusse. Sel korral käis meil külas andekas noor muusik Karl Killing, kes vaatab tagasi oma lapsepõlvele ja meenutab oma esimest suudlust.

Veebisaatest selgub, et Karl Killing oli väikesest saadik täielik korvpalli fänn. ”Mäletan, et kui ma juba viieselt või kuueselt oma esimese arvutimängu sain, siis see oligi NBA,” räägib Karl, mida ta siiani hästi mäletab.

Kui Karl kooli läks, siis loomulikult tahtis ta minna ka korvpallitrenni. ”Mängisin viis kuni kuus aastat intensiivselt, aga siis ütles mu alaselg üles, kuna ma hakkasin kõvasti kasvama,” meenutab Killing.

Üks asi, mida ütleks Karl Killing 10-aastasele iseendale, on see, et ära karda põruda ja võtta riske! ”Ma mäletan, et väiksena olin väga ettevaatlik kõigega, kuna mul oli selline iseloom, kus ma poleks julgenud väga kastist välja mõelda,” jagab Killing. Ühtlasi meenutab muusik oma esimest suudlust, mis oli tema jaoks täielik adrenaliinilaks ja ta värises mitu tundi.

Vaata episoodi “Üks ja ainus” Karl Killinguga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad