Liis Lemsalu avaldas üllatava detaili: kui seda tehakse, siis ma täielikult sulan

Liis Lemsalu
Pilt: Silver Siilak

“Üks ja ainus” on uus TV3.ee ainulaadne saade karismaatiliste külaliste ja meeli ülendavate ootamatute küsimustega. Tänases saates käis külas ”Eesti otsib superstaari” võitja ja Eesti oma Taylor Swift Liis Lemsalu, kes avaldas endast nii mõnegi isikliku ja seniteadmata detaili.

Kui kogu Eesti rahva jaoks seostub Liis Lemsalu suurte lavade ja hitt-hiti-järel muusikaga, siis tegelikult tahtis väiksena Liis hoopis bussijuhiks või diplomaadiks saada.

“Ma arvasin, et minust saab bussijuht, sest mulle väga meeldisid need suured roolid ja siis ma mõtlesin kuidas nad keeravad seda ja sõidutavad inimesi… Ja teine on veidi realistlikum, diplomaat,” meenutas ta.

Kõigile, kes praegu oma elutee keeristes segaduses ekslevad, jagas Liis väga väärtuslikke nõuandeid oma emalt. “Võib olla see, et kõik on mööduv. Mööduv selles mõttes, et kui sa oled kurb ja sul on halb olla ja sa oled niivõrd selle kõiges kinni ja sa mõtled et siit ei lähe mitte kunagi paremaks, siis misiganes teil need probleemid on, siis tegelikult kõik on mööduv. Sa alati tuled sellest olukorras välja! See võtab lihtsalt natukene aega,” jagas noor artist.

Kuula lähemalt videost, mis paneb ka Liis Lemsalu täielikult sulama.

Kommentaarid puuduvad