Reklaam sulgub sekundi pärast

Skandaalne Koška põrutab kritiseerijatele: ma olen eestlane, miks ma ei või vinguda?

Koška ja Sidni
Koška ja Sidni — FOTO: Silver Siilak

Järjekorras neljandas “Kõige parema kaaslase” reageerimissaates on külas bravuurikas skandaalitar Koška, kes on kõikidele vaatajatele tuttav. Üheskoos Sidniga vaadati episoodi ja meenutati kogu võtteperioodi jooksul toimunut.

Koška on kindlasti silma jäänud oma ekstravagantse välimusega. Tema sõnul kulub tal tihti meigi tegemiseks mitmeid tunde. Reageerimisvideot vaadates võib kuulda, kui saate pealelugeja ütleb üks hetk, et imekombel on ka Koška oma toast välja tulnud ja teistega.

''Sa olid seal toas ikka väga palju,'' juhtis saatejuht Sidni tähelepanu. ''Ma ei olnud seal tegelikult üldse nii palju. Jah, ma olin seal natukene, aga see oli selleks, et ma saaksin omaenda mõtetega olla,'' sõnas Koška.

Ta kirjeldab, kuidas talle meeldis aega veeta ka tualettruumis. ''Ma lihtsalt läksin vetsu välikäimlas ja lihtsalt seisin seal. Mõtlesin seal, et mis ma oma eluga teen. Duširuumis käisime vahepeal isegi kolmekesi lihtsalt seismas ja rääkimas. Seda me ei saanud ka teha, sest te hüüdsite kõlaritest, et tulge sealt välja,'' sõnas Koška. 

Ühises vestlusringis avaldasid kaaslased, mis on kõigi puhul nende ebameeldivaim käitumisviis ja Koška puhul toodi välja, et ta vingub väga palju. "Vingumine on minu love language! Sa harjud sellega ära üks hetk ja mu sõbrad ei pane seda isegi tähele. Nagu, ma olen eestlane, miks ma ei või vinguda? Me kõik vingume! See on mu veres," õigustab Koška enda käitumist. 

Eriti lõbusaks läheb siis, kui jõuab kätte aeg, mil majaosalised peavad omavahel paaristantsu esitama. Kõigile on määratud paariline ja teoorias tuleks ka harjutada, aga tõehetk saabub ikka siis, kui tuleb kõigi ees esineda. Nii Sidni kui Koška olid pettunud, et Teppo oma kontsad selleks puhuks jalast ära võttis. "Ma tahtsin näha, kuidas ta tantsib nende kontsadega ja ma ei saanud seda meelelahutust! Ma olin nii valmis!" ahastab Sidni, ent Koška sõnul oli põhjus lihtne - tema paariline oli kurtnud, et Teppo on muidu lihtsalt liiga pikk.

Kui oli üks asi veel, mida Koška saatetegijatele ette heidab, siis need on auhinnad. Eelmisel hooajal võimaldati iga saate parimal kaaslasel valida, kas ta soovib kulleriga toitu tellida, oma nutitelefoni kasutada või kohtingule minna. Teises hooajas aga oli võimalik vaid viimast varianti kasutada. "Ma saan aru, et meie asukoht oli reaalne pärapõrgu, aga jätnud selle nutiaja sinna, ma oleks teinud asju!" kurvastab Koška.

Sidni selgitab, et otsus teised variandid valikust eemaldada sündis seetõttu, et mitte ükski esimese hooaja osaline ei soovinud neid kasutada. "Kas sa nägid casti vahet?Woltist ma saan aru, aga see telefoniaeg!" ahastab Koška.

Vaata lõbusat reageerimisvideot lähemalt siit!

Et toidutegemist vaadates kõht korisema ei hakkaks, saatis MiniMelts stuudiosse laia valiku uusi väga erilise kujuga jäätiseid! Innvovaatilise tootmisprotsessiga jäätised on valmistatud värskest piimast ja koorest (va sorbetid) ning ei sisalda sünteetilisi lisaaineid, säilitusaineid ega taimerasva.

Siinkohal saavadki rõõmustada ka kõik veganid ja veganist saatejuht Sidni, kes leidis endale ülimaitsva sorbeti baasil tehtud laktoosi- ja gluteenivaba jäätise.

MINIMELTS – sinu unistuste jäätiseelamus!

"Parimad kaaslased reageerivad #kõigeparemkaaslane" uus episood juba järgmine teisipäev, ikka tv3.ee!