Reklaam sulgub sekundi pärast

Sa ei arva elusees ära, kes see oli! Sidni Tomson kohtus võtteplatsil oma iidoliga: mul oli haige fännimoment

Reageerivad Sidni Tomson ja Brit Suurraid
Reageerivad Sidni Tomson ja Brit Suurraid — FOTO: Silver Siilak

Kätte on jõudnud "Kõige parema kaaslase" reageerimissaate viies osa, kus on külas TV3.ee portaali tegevtoimetaja ja "Miks me oleme idioodid?" podcasti saatejuht Brit Suurraid.

Viiendas osas proovisid saateosalised kätt moemaailmas ja pidid vanaaegse õmblusmasinaga ühe riideeseme valmistama, lähtudes vaid etteantud juhistest. Saatejuht Sidni uurib ka Briti käest, kas tema oskaks nende juhiste järgi midagi teha. "Ma olen käsitöös täiesti kohutav! Õmblusmasin - ei! Heegeldamine, kudumine... Ma kahtlustan, et mu elukaaslane, kes on käinud kaitseväes ja pidi seal embleeme õmblema, oskab paremini õmmelda kui mina! Kui mulle antaks selline paber, ma ei oskaks mitte midagi teha," naerab ta.

Kui kätte jõuab kurikuulus kartulite praadimise segment, ütleb Sidni, et tegemist on tema jaoks ühe lemmikuima hetkega terves saates. "See stsenaarium, mis siin tuleb, ma ei suuda seda vaadata ilma naermata," ütleb ta. Mis siis juhtus? Raamat õpetas, et tuleb pöörata kartuliviile, ent vaene Pert luges välja, et tuleb pöörata viiele ehk kuumust vähendada! "See on nii koomiline! See on nii mitte reaalne, et see isegi ei saa olla scripted. Mitte ükski inimene ei tule selle peale, et kirjutame sellise scripti. Ma arvan, et kui seda situatsiooni poleks, siis see episood poleks pooltki nii hea. Lemmikkoht siin saates!" hirnub Sidni.

Saate suurim pomm lõhkes aga siis, kui kohale saabus üllatuskohtunik Marco Tasane, kes on ühtlasi Sidni üks suurimatest iidolitest. "Mul oli haige fännimoment! Ta kõnnib majja sisse, ta on päriselt seal ja ma ei oska midagi öelda! Ma ei julgenud end tutvustada ja Marco isegi ei vaata mu poole, vaid jälgib ekraane ja näeb seal Koškat. Ütleb, et see on see saatejuht Sidni jah, aga ma istun ta kõrval ja ütlen, et ei, see olen mina! Ma olin täiesti pahviks löödud, et ta teab mind ja ta mäletas mind, kuidas me Tartus kunagi pilti koos tegime," hõiskab Sidni.

Brit uuris seepeale, kust sai alguse Sidni armastus Marco vastu. "Ta on täiesti iidol! Kui tuli lugu "Kreeka jumalanna", ma kuulasin seda söögi alla ja söögi peale. Mu pereliikmetel oli kõriauguni! Vot see inimene on legend!" põhjendab saatejuht. 

Vaata täispikka reageerimisvideot!

Kommentaarid puuduvad