Meigiguru Kevin meenutas tragikoomilist olukorda keset võtteid: ma mõtlesin, et hakkan nutma!

Kevin ja Sidni
Kevin ja Sidni — FOTO: Silver Siilak

Käes on kaheksas “Kõige parema kaaslase” reageerimissaade, kus on külas käesoleva hooaja üks ikoonilisemaid osalejaid Kevin!

Kohe saate alguses kritiseerib Sidni, et osalised on maja korra täiesti käest lasknud. “Ise te lasite meil seda teha! Oleks te kohe meile mopid toonid, me oleks korda hoidnud. Meil ei olnud koristusvahendeid,” kaitseb Kevin majalisi.

Kevinil ja Koškal õnnestus korraks ka majast välja pääseda ning tanklaketti külastada, kus koheselt ka hot doge pugima asuti. “See oli parim toit, mis ma selle aja jooksul sain,” õhkab ta. Seepeale ütleb Sidni, et vähemalt said nad seal vetsus käia, aga võta näpust. “Ei saanud! Lähen mina vetsu, panen ukse lukku. Lähen kõigepealt peegli ette ja mida mina kuulen – helimees häälitseb ukse taha. Ma mõtlesin, et hakkan nutma! Ma arvasin, et nad on ukse taga ja ma ei teadnud, et nad ära läksid,” meenutab Kevin jaburnaljakat olukorda.

Klipp sellest, kuidas Kevin pihikaameratoast välja kukub, ajab reageerijad ohjeldamatult naerma. “Point oli selles, et see uks tuli koguaeg lahti, kui see lukus polnud. Ja mulle meeldib toetuda, kui ma seisan ja ma arvasin, et see uks oli lukus!” selgitab Kevin.

Seekordses saates üllatasid osalejaid räppar AG ja Beatrice. Siinkohal tuli hoopis saatejuht Sidni poolt ülestunnistus, kes tõdes, et ta on korduvalt oma arvamuse avaldamise eest jamadesse sattunud ning ka näiteks AG kohta on ta halvasti öelnud. “Ma kartsin, et kui ta sinna tuli, et ta on näinud neid asju ja ta teab. Siis ma mõtlesin, et kas ma olengi vastik ja kahepalgeline, et Twitteris ütlesin, et ta muusika on halb ja nüüd teen head nägu. Ma oskan siiski püsida professionaalne ja nad tulid sinna majja ning ma olin täiesti jalust rabatud – kui tore inimene on AG! Üks toredamaid ja südamlikumaid inimesi, keda ma elus olen kohanud Eestis,” avaldab ta.

Vaata meeleolukat reageerimissaadet videost!

Kommentaarid puuduvad