Reklaam sulgub sekundi pärast

Meelerahu nimel! Ingrid Joya: just need on viis hästi töötavat praktikat, mis aitavad raskustega toime tulla

Ingrid Joya Tsire
Pilt: Silver Siilak

Ingrid Joya Tsirel jagas TV3 erisaates „Meelerahu nimel“ viit hästi töötavat praktikat, mis aitavad raskustega toime tulla, oma ellu rohkem kergust ja selgust luua.

Enesearenguterapeut ja inspiratsioonikoolitaja Ingrid Joya Tsirel usub, et elujulgus ja iseenda juhtimise kunst on igaühe jaoks omandatavad oskused. Enesearengut toetavaid sündmusi luues, koolitades, inimesi nõustades ja erinevaid mängulisi-teraapilisi kogemusi pakkudes on talle olulised võime igas hetkes kohal olla, oskus tunda rõõmu ning julgus teha elumuutev otsus oma reaalsuse eest ise vastutama hakata. Joya usub, et iga väljakutse meie elus sisaldab endas ühte kingitust, iga küsimusega käib alati kaasas vastus, iga piirangu taga on uued ja laiemad võimalused. 

  • Saa endast rohkem teadlikumaks
  • Rahulolematust on võimalik õppida muutma
  • Hinga
  • Rahu ja tasakaal sinu enda keskmes on ümbritseva rahu alus
  • Võta elu kergelt

''Elu on lihtsalt nii nagu ta on, sa ei saa mitte midagi muuta, mis on sinust väljaspool. Saad muuta seda, kui kergelt ja rõõmsalt sa kogu seda teekonda võtad. Elu on teekond teadmatusse ja läbi aegade on suurte kriiside ja raskustega toime tulemisega jäänud ellu need, kes võtavad elu kergelt ja mänguliselt. Kui sul satub olema raske olukord, siis võta seda kui lennukiga hädamaandumist, esmalt pane hapnikumask endale ette, siis saad sa olla abiks ja toeks teistele enda ümber, kasvõi kogu maailmale,“ toob ta võrdluse.

Vaata kogu videot lähemalt siit.