Reklaam sulgub sekundi pärast

Üllatav! Alati julge ja teravmeelne Andrei Zevakin avaldas oma suurima ebakindluse

Andrei ja Desiree
Andrei ja Desiree — FOTO: Silver Siilak

Uus ja vürtsikas "Kuumav suu Desireega" on kohal ja seekord on külas ei keegi muu kui sisulooja ning "Villa" saatejuht Andrei Zevakin. Üheskoos võetakse ette kõige põletavamad küsimused ja vängeimad kastmed.

Andrei on tänavu vaid ühes suuremas skandaalis olnud ja selleks oli tema ja "Armastuse maleva" Sandri omavaheline tüli. Mis siis ikkagi juhtus? "Mind väga ei huvita, mida keegi minust arvab. Ma teadsin, et see tõmmatakse üles ja et sellest tehakse nupukesi ja kuna just oli "Villa" tulemas, siis see oli sellest tingitud," meenutab Andrei.

"Sa võid alati kellegagi beefida, draamat teha ja möllata, aga lõpuks on kõikidel suht suva. Kui omavahel klaarid asjad ära, on suht suva. Suurim näide on Brigitte - alustasime valel noodil ja nüüd lõpuks saame hästi läbi. Lõppude lõpuks, see Sandri teema oli just for show!" leiab Andrei.

Desiree uuris ka Andrei käest, kes muidu paistab alati nii enesekindel, et kas ka temal on siiski mõni ebakindlus, mis teda kimbutab. "Eks see pikkuse teema. Ma ei ole kõige pikem tüüp. See on ka tulnud tantsust, sest ma ei leidnud endale paarilist. Mingi mentaalne asi tuli ka, et kui ma olengi nii lühike, siis mul on alati kõik perses? Lõpuks oli see, et tegelt on jumala savi. Pikkus tegelt ei loe, vaid loeb, mis suu teeb ja milline on su käitumine," avaldab Andrei.

Andreid teatakse paljuski ka tema Youtube'i videote poolest, kus noormees end juba tagasi ei hoia ja aegajalt süüdistatakse teda ka inimeste lihtlabases kiusamises. Sisulooja seda ise niimoodi ei näe. "Minu põhimõte on alati olnud, et kui inimesel on mingi asi, mida ta ei saa muuta, see ei ole ilus (kritiseerimine - toim.). Aga minu videotes on alati see, et ma reageerin kellegi käitumist ja kõik asjad, mis see inimene ütleb. Kui sa oled f*king debiilik või ütled midagi debiilset, siis sorry, ma toon selle välja! Tihti nende inimeste üle naerdakse ja ma olen see vend, kes julgeb seda oma lõustaga teha," ütleb ta.

Kuidas kommenteerib Andrei kõlakaid, et ta on koos oma eksiga ja kuidas suhtub ta sellesse, et teda ning Robinit kõrvutatakse Teedu ja Kristjaniga?

Vaata videost!