Reklaam sulgub sekundi pärast

Riigikogu valimistel kandideerinud Sven Soiver rääkis suu puhtaks: läksin sinna naiivselt..

“Kuumav suu Desireega”
“Kuumav suu Desireega” — FOTO: Silver Siilak

Seekordses “Kuumav suu Desireega” veebisaates pannakse proovile TV3 uudisteankur ja pikaaegne ajakirjanik Sven Soiver. Ühtlasi rääkis ta lähemalt, miks ta kandideeris ja soovis poliitiku tooli istuda.

Sven Soiver kandideeris 2023. aastal riigikogu valimistel Keskerakonna nimekirjas ja kogus 262 häält. Paraku on seda vähe, et parlamenti pääseda. Desiree uuris, et millised on Soiveri suhted Keskerakonna ja Jüri Ratasega praegu. ''Minu töö ongi olla kursis, helistada ja küsida, mis toimub. Ratasega oleme arutanud, miks läks minul nii ja Keskerakonnal, aga suhted on siiani head,'' ütles Soiver vürtsikat krõpsu süües.

Soiveri sõnul ei läinud ta kandideerima illusiooniga, et nüüd ta saab esimesel korral palju hääli ja elu muutub. ''Läksin ehk veidi naiivselt, aga et tunda seda maailma, mis oli hoopis teistsugune, et ma arvasin. Ma ei kahetse, et ma selle kaasa tegin,'' lausus ta.

Kogu vestluse vältel maitsti ka väga vürtsikaid kastmeid. Tundub, et Sven Soiver pole liigse vürtsikusega harjunud. Pärast kolmandat kastet hakkasid tal suisa pisarad jooksma, aga ta vastas vapralt Desiree esitatud küsimustele edasi.

Kuna Soiver otsustas jaanuarikuu alguses, et kasutab võimalust kandideerida, siis tõdeb kogenud ajakirjanik täna, et tegelikult jäi tal ettevalmistuseks ja kampaania tegemiseks aega väheks. ''Otsus tuli tõesti järsult, erakonna liige ma ei ole ja tööandja teadis seda samuti varasemalt,'' lisas Soiver juurde.

Vaata meeleolukat episoodi lähemalt videost.

Kommentaarid puuduvad