Reklaam sulgub sekundi pärast

“Armastuse” staar Lisabet Loigu avaldas, miks ta oma eraelu saladuses hoiab: põhjus on selles, et…

Desiree Mumm ja Lisabet Loigu
Desiree Mumm ja Lisabet Loigu — FOTO: Silver Siilak

Seekordses "Kuumav suu Desireega" veebisaates pannakse proovile saatejuhi südamesõbranna ja saatekaaslane Lisabet Loigu, kes ei kannata üldse teravaid asju. Kas ta saab sellega hakkama?

Lisabet Loigu on justkui tõeline hunt kriimsilm, kes särab tele-ekraanil, TikTokis ja omandab samal ajal haridust meditsiinis. Kuidas ta selle kõigega samaaegselt toime tuleb ja mis on tema tulevikuplaanid? "Ma kindlasti tahaksin näitlemisega jätkata, aga see pole see koht, kus ma ütlen, et ma hakkan näitlema ja ma pean kuhugi filmi saama. Siin on tegemist sellega, kas mul õnnestub saada mõni võimalus või mitte. Loomulikult, kui tuleb mõni tore pakkumine, siis ma haaran sellest kinni. Midagi ma olen kuulnud, aga need on väga algelised plaanid praegu," avalikustab Lisabet ja lisab, et praegu ta enam haiglas ei tööta ning tunneb, et sealt lahkumine oli ainuõige otsus.

Oma eraelu on Lisabet siiani hoidnud kiivalt saladuses. Miks see nii on? "Ma ei ole seda ilmselt põhjusega jaganud. Põhjus on selles, et kui ma ütleksin, et ma olen vallaline, siis see tähendaks seda, et mu DMi tuleks kümme korda rohkem kohvile kutsumisi täis. Ma ei taha kellegiga kuskile minna ja ma ei näe selles ka mingit pointi, et seda avalikult jagada. Kui ma ütleksin, et ma olen suhtes, siis hoitakse iga mu sammu puhul silmad-kõrvad lahti. See on isiklik teema ja mõni asi võiks jääda ka saladuseks," vastab Lisabet kelmikalt.

Rääkides ahistamisest ja tahtmatust füüsilisest kontaktist, muutub Lisabet emotsionaalseks. "Mul on olnud situatsioone, kus mehed arvavad, et see on okei, kui nad tulevad mu juurde ja puudutavad mind. Kas siis võtavad ümbert kinni või mõni istub täitsa sülle. Kui sa oled ise reaalsuses, sa saad aru, kas sellele inimesele meeldib see või mitte, ta ju näitab kehakeelega seda välja. Mõni ei saa sellest aru ja see ongi kõige haigem, et kui ma julgen midagi öelda, et palun ära katsu mind, siis mulle öeldakse kohe, et ma olen nii ülbe ja kuri! Kuidas see seotub sellega? Minule ei meeldi, kui tungitakse minu isiklikku ruumi sisse ja igal inimesel peab olema õigus selleks," räägib ta tundlikust teemast.

Kas Lisabet on saanud kunagi ka mõne hävitava kommentaari osaliseks ja kuidas ta negatiivsesse tagasisidesse suhtub?

Vaata täispikka episoodi videost!