Taavi Libe põnevad seiklused Viljandis: küllakutse peaministile ning suur jonn messi korraldada

Sel nädalal ilmus järjekordne episood “Kaadri taga Taaviga”, kus ta vaatas tagasi oma toredatele tegelastele ja seiklustele saates "Märgatud Eestis". Selles episoodis meenutab ta kahte seiklust Viljandis.

"Neid toredaid ja värvikaid tegelasi on kuidagi eriti palju olnud ja tore on see, et nad endiselt satuvad minu teele väga erinevat teed pidi. Esimene, kellest me hakkame täna rääkima, on Heinar Viljandist. Heinari puhul ma lihtsalt sattusin kohalikku ajalehte Sakalat sirvides ühe artikli peale, kuidas Kojamees Heinar kutsub peaminister Kaja Kallast enda juurde elama, et ta tõepoolest saaks teada, kuidas päriselt inimesed elavad," alustas Taavi tutvustamist, et sellise infoga ta Viljandisse Heinarit otsima läkski. Algselt leiti üles küll õige maja, kuid mitte meest ennast. Kohaliku poe juures Heinarit otsides läks korralik möll lahti. "Küll juhatati meid järgmise juurde ja järgmise juurde. Vahepeal tundus mulle, et Viljandis umbes iga kümnes inimene tegeleb sellega, et välja selgitada, kus kohas on Heinar. Järsku ma sain kõne tundmatult numbrilt, et Heinar on lillepoe juures. Sõitsime lillepoe juurde, aga Heinar oli juba edasi liikunud," ütles Taavi ja lisas, et järgmise kõnega anti talle teada Heinari telefoninumber. Heinar oli helistades nõus Taavi vastu võtma ja oli näha, et ta tohutu kiirusega koju oli traavinud.

Samal perioodil sai Taavi Viljandis kokku Lembituga, kes on 20 aastat soovinud korraldada suurt messi oma heinamaal, mis on tõesti äge ja suur. Mess pole aga kunagi toimunud. "Tegelikult, see on nüüd ideaalne lugu, et näidata, kuivõrd kõva võib olla ühe Eesti mehe jonn ja teotahe – ükskõik kui suured kivid veeretada tema teele, ta ei ole sellest sugugi lasknud ennast kahe aastakümne vältel segada.  No mis põrgu päralt ei tule ükski ettevõtja tema messile? Hakkasime lõpuks ettevõtjaid koos läbi helistama ja muu hulgas sain kätte info, et firmad ütlevad, et no see Maamess on olemas, seal saab oma tooteid piisavalt palju juba reklaamida ja lihtsalt ei ole raha ettevõtjatel, et tulla mitu korda aastas suurelt oma asjadega välja messi pidama ja seetõttu ei ole nad ka Lembitu kutsele kunagi jaatavalt vastanud. Meenutame, milline oli Lembitu reaktsioon."

Vaata videost "Kaadri taga Taaviga" uusimat osa!

Teisi episoode saad vaadata TV3Play-st!

Kommentaarid puuduvad