Taavi Libe meenutab eriti jaburat seika tööpõllul: ma lihtsalt ei suutnud võttel enam olla!

Sel nädalal ilmus "Kaadri taga Taaviga" kümnes episood ning Taavi vaatas tagasi oma seiklustele "Märgatud Eestis" saates. Armastatud saatejuht meenutas ka seika, kus ta enam ei saanud võtteplatsil olla, kuna absurdne lugu ajas teda niivõrd naerma.

Lugu, mida Taavi meenutas, kus absurdne olukord ajas teda naerma, rääkis Arvist, kes paljude internetipettuste tõttu, oli üsna suurest summast ilma jäänud.

"Tema nimi on Arvi ja mis seal salata... üks pettusevorm, mille õnge Arvi ikkagi lõplikult ei läinud, oli selline, et ma lihtsalt ei suutnud võttel enam olla, sellepärast, et kogu see absurdsus lihtsalt ajab naerma."

Arvi rääkis, kuidas Mark Zuckerberg, Facebooki looja, temaga ühendust võttis ning loosi osalema kutsus. Selleks, et võita, pidi Arvi muidugi raha enne sisse maksma. Õnneks mees seda ei teinud. 

Taavi naeris selle loo üle "Märgatud Eesti" saates korralikult ning on aru saada, et olukord pakkus talle suurt lõbu. "Kaadri taga Taaviga" võttis saatejuht kogu loo moraali lihtsalt ja selgelt kokku.

"Vanarahvas on ikka olnud tark. Mõelge kui toredaid ütlusi on nad välja mõelnud: "Üheksa korda mõõda ja üks kord lõika" või siis "Usalda, aga kontrolli" ja nii edasi. Tegelikult tulekski ka tänapäeval tehnikamaailmas neid kõiki asju meeles pidada ja ei maksa ikkagi uskuda ja taoliste asjade õnge sattuda."

Vaata videost "Kaadri taga Taaviga" uusimat osa!

Teisi episoode saad vaadata TV3Play-st!

Kommentaarid puuduvad