Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi Libe kohtus “Märgatud Eestis” võtetel eriti värvikate tegelastega: vahel on tunne, et nägin und!

Taavi Libe
Taavi Libe — FOTO: TV3

Aasta saatejuht ja "Märgatud Eestis" vaatajate suur lemmik Taavi Libe meenutab uue hooaja võtetel kohatud tegelasi, kes olid kohe nii värvikad, et tundub lausa uskumatu, et nad üldse eksisteerivad. "Vahel on mul tunne, et ma olen näinud und!"

Uusim "Märgatud Eestis" hooaeg on lõpusirgele jõudmas ja selle puhul meenutab saatejuht Taavi Libe eriti värvikaid tegelasi, kellega tal õnnestus võtete jooksul kohtuda. "Nende puhul ma ei usugi, et nad on üleüldse olemas. Mõnikord mul on tunne, et ma olen näinud und," teeb Libe sissejuhatuse.

Kõigepealt alustab ta Alarist, kes oli oma vigaste jalgade tõttu aheldatud Lasnamäe sotsiaalkorterisse. Lugu tehes tuli ilmsiks ka tema töökoht - vestlusmoderaator. See tähendas seda, et pensionär Alar teeskles internetiavarustes, et ta on hoopis naisterahvas ja suhtles seal meestega, kes selle eest siis raha maksid. "Ta oli tegelikult sekstöötaja, viisakalt öeldes näitleja. Iga sõnumi eest tuli hästi natuke raha talle endale, vist vähem kui 1 sent. Selle loo järel läks lahti tõeline möll, sest kardeti, et Alar lastakse sellelt töökohalt lahti, sest pettus tuli ju välja. Välismaine firma vist "Märgatud Eestis" saadet ei vaata, nii et töökoht on tal alles," meenutab Libe.

Järgmisena meenutas ta üht kõige vastuolulisemat tegelast, kes tema saadetest läbi on käinud. Nimelt võttis temaga ühendust 27-aastane Tiit Piik, kes tituleerib end natsinaalsotsialistiks ja näeb seda ainsa võimalusena muuta Euroopa tugevaks ja võimasaks. Ka kuulsaim selle maailmavaate esindaja Adolf Hitler on Tiidu elus suurkuju. Traagilised sündmused, nagu näiteks holokaust, mis teise maailmasõja ajal aset leidsid, on Tiidu meelest aga väljamõeldised. "Kui mind pandaks kuhugi, kus on mõnus bassein, pakutakse süüa-juua, kus saab nautida kultuuri, uusi tutvusi, siis seda okastraati polekski vaja. Ma oleks seal isegi," naljatleb Taavi. Meenuta Tiidu lugu SIIT!

Tiit võttis peale saadet Taaviga ühendust ja andis teada, et kapo oli teda koputamas käinud, mille üle oli Taavil vaid hea meel. Ühtlasi avaldas ta, et tänaseks on ta emigreerunud Šveitsi. 

Milliseid värvikirevaid tegelasi Taavi veel kohtas, vaata juba veebisaatest "Kaadri taga Taaviga"!

Hääleta ka Kroonika Meelelahutusauhindadel Taavi Libe Aasta saatejuhiks ja "Märgatud Eestis" Aasta telesaateks!

Kommentaarid puuduvad