Kuum suvi ja kodune delikatess rikkusid Taavi Libe auto: see lõhnas mitu päeva nagu…

Mis oleks mõnusam ühel suvepäeval põske pista kui üks mahlane soolakurk? Just see aga sai saatejuht Taavi Libele saatuslikuks, kui võttepäeval kingituseks saadud purgid tema autoga üks-null tegid.

Värskes "Kaadri taga Taaviga" veebisaates muljetab saatejuht, kuidas nii mõnedki inimesed tema käest tänavu küsinud on, miks kõik nii kalliks on läinud. Üks toiduaine, mille eest kohe eriti krõbedat hinda küsitakse, on värske soola- ehk hapukurk. Libe hinnangul on see küll tohutult maitsev, ent väga kallis.

Niisiis leidis ta Youtube'i keskkonast Tõnu, kes valmistab ise koduseid soolakurke, mille valmimine võtab aega sisuliselt tund aega. "Kaks toredat aspekti selle loo puhul - minu hea sõber, kes ei ole väga suur televiisori vaataja ja pole ka minu saateid vaadanud, sai teada, et ma olen mingisuguses saates rääkinud kurkidest. Tuli välja, et ta oli käinud Lõuna-Eestis oma sõbral külas ja siis selle sõbra isa oli toonud lauale värsked soolakurgid ja öelnud, et proovige nüüd kurke, mis on tehtud Taavi Libe saates nähtud retsepti järgi," räägib saatejuht, kuidas Tõnu kurgiretsept oma elu elama hakkas. 

Taavi sai Tõnu käest kaasa ka terve kotitäie kurke, ent võttepäev kestis veel edasi. "Panime kurgid autosse ja läksime järgmisele võttele. Oli üks selle suve kuumimaid päevi ja autos küttis ka päris korralikult. Kui võte sai tehtud ja me jõudsime autosse tagasi, siis see auto lõhnas sõna otseses mõttes nagu värske hapukurk ja lõhnas veel mitu päeva," muheleb Libe.

Vaata videost veel, milline saatetegelane võiks televaatajate hinnangul töötada lausa Toompeal ja kes valmistas Taavi Libele suve suurima üllatuse!

Vaata kõiki "Kaadri taga Taaviga" veebisaateid TV3plays!

Kommentaarid puuduvad