Reklaam sulgub sekundi pärast

Emotsionaalne võttepäev pani Taavi Libel südame värisema: me ei teadnud, mis edasi saab

Hiljuti kahekordselt aasta parimaks saatejuhiks valitud Taavi Libe meenutab värskes "Kaadri taga Taaviga" veebisaates, kuidas tal ühel emotsioone täis võttepäeval süda värisema hakkas. Ei teadnud ei tema ega kiusamise ohvriks langenud naine, kuidas olukord laheneb.

Selle kevade "Märgatud Eestis" saates rääkis oma loo Merike, kes kohtus tutvumisportaalis ühe härraga, kes ei leppinud nende suhte purunemisega ning naist seejärel julmalt ahistama hakkas. Lugu võttis lausa sellise pöörde, et suvalised mehed ilmusid naise ukse taha, et teda ähvardada.

Kuigi algul oli suhtlus meeldiv, siis peale selle katkemist muutus mehe käitumine täielikult. Merike nimelt avastas, et tema nime alt oli saadetud rohkelt kuvatõmmiseid tema ja tema uue meestuttava sõnumitest. Merikese ja mehe omavahelisi vestlusi, nii tavalisi kui ka intiimseid, said lugeda mitmed tema sõbrad ja sugulased. 

Sõnumite jagamine polnud aga ainus, millega mees hakkama sai. Ta jagas ka kõikidesse tutvumisportaalidesse Merikese infot ja pilte. Kuulutuse juures oli kirjas kogu Merikese info: telefoninumber, täpne aadress ja muu. Vaata ja meenuta Merikese lugu lähemalt SIIT!

Saatejuht Taavi Libe võttis Merikese auto peale ning koos mindi härrat otsima, et teha ahistamisele kaamerate ees lõpp. Koos sõideti Viljandimaal ringi ja lõpuks leitigi mees üles, kes ootuspäraselt kogu lugu eitas. 

"Ma tahan erakordselt Merikest kiita, kes pöördus minu poole, et tema ei taha enam kiusamist kannatada ja soovib abi ning abi soovisin ma talle väga anda. Uurisime välja, kes võib olla see tegelane, kes on Merikest kiusanud ja läksime talle õue peale. Mis seal salata - värises minu süda, värises Merikese süda, sest ega me ei teadnud, mis edasi saab," meenutab Taavi nüüd.

"Jauramist oli pikemat aega ja ega see mees midagi üles ei tunnistanud. Ka minul ei ole lõplikke tõendeid, et see mees ise neid vestluseid laiali saatis, aga tõsiasi on see, et need saadeti tema telefonist. Nii et mingil määral ta vastutust omab," tõdeb Libe.

Kõnealune meesterahvas võttis pärast veel ka Taaviga ühendust ja sõnas, et on politseisse avalduse teinud, aga ei Taavi ega Merike pole politsei käest sõnagi kuulnud. Õnneks aga lõppes peale külaskäiku ka Merikese kiusamine. 

Vaata täispikka veebisaadet "Kaadri taga Taaviga" artikli päisest!