Naised, tähelepanu! Just need on punased lipud, mida kohtingutel käies jälgida

Artjom Savitski Desiree blogis

Uues Desiree blogi episoodis on külas laulja ja TikTokis aktiivselt tegutsev Artjom Savitski, kellel on õige pea välja tulemas uus suvebänger ja võimas muusikavideo – midagi, mida noormehe fännid on pikalt oodanud!

Kuna Artjom on mõnda aega avalikkuse eest oma eraelu varjanud vaikinud, kutsus Desiree ta DeluxeWine veinisalongi külla, et mahlakas ja värske vägijook keelepaelad valla sööstaks ja saladuse all hoitud jututeemad välja tuleks. Desireed ja Artjomi ühendab pikk ajalugu sõprade, muusikute ja suudamudijatena.

Mõnusa õhustikuga ja veinivärvi salongi tervitusjook meeldis noortele vägagi ja kuigi võidakse arvata, et mehed on õllenautijad, siis Artjom ütleb pirni-õuna ja tsitruse järelmaitsega vahuveini kohta kohe “Ülihea on!” ja sama Desireegi. “Ma ei ole üldse veini ega alkohoolsete jookide ekspert, aga väga hea värske on tõesti.”

Sommeljee avalikustab, et maitstud vein on täielik staar nende veinipoes, nii kohapeal kui ka e-poes, ning pakkuda on ka roosat, mis on võib-olla rohkem tüdrukutele. “Roosa magusam ei ole, aga värvi poolest võib-olla.”

“Oot-oot, kas naised ostavad tõesti värvi järgi jooki?” on Artjom üllatunud. Väikene veinikoolitus noortele antud, häälepaelad valla lastud, liigutakse edasi juba lõbusamatele ja intiimsematele jututeemadele.

Desiree uurib, kuidas on Artjomi jaoks seotud kohtingud ja alkoholi tarbimine.

“Ma arvan, et need ajad on möödas, kui ma tarbin alkoholi, et seksida. Deitide puhul peaks alkohol olema rahustav faktor, mitte see, et tõmbad ennast umbe ära,” selgitab Artjom, kuid tunnistab, et veel mõned aastad tagasi oli tema jaoks see kahjuks tõesti nii. “Kui ma olin 25-26, siis ma olin rockstaar enda arust!”

Muusik avalikustab lisaks, et neid naisi, kellega ta koos on olnud, on tegelikult kokku alla 30. “Aga kust Sa need inimesed ikkagi leidsid, kas klassikaline Tinder, online chat või mis see oli?” küsib Desiree. “Kuna ma ise olen ka võib-olla natuke sellise ironiseeriva huumorisoonega, siis mul on tunne, et tihti ma lendangi võib olla liiga agressiivselt peale ja inimestel tekib vale arusaam ja ehmatavad ära,” räägib Artjom.

Mis mõjub aga Artjomi jaoks naiste juures äärmiselt ligitõmbavana? “Mulle räigelt meeldivad pükskostüümid ja siis sa ei pane rinnahoidjat ka alla ja kleebid kinni ja no räigelt hot on!” 

Aga kust läheb Artjom Savitski jaoks piir ja milline on tema kõige piinlikum kohtingulugu?

Vaata videot ja vasta kommentaariumis, mille peale Artjom ütleb: “See on rõve ja ma ei kannata seda vaadata!”

 

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel ja tule kaasa Desiree kevadesse!

Kommentaarid puuduvad