Reklaam sulgub sekundi pärast

Miks küll nii? Merilin Mälk tellib restoranis käies lastemenüüst: see on täielik lifehack!

Desiree blogi
Foto: Kristofer Sakk

Desiree blogi neljandas osas on esmakordselt külas lauljatar Merilin Mälk, kellega koos mindi imekaunil päikesepaistelisel päeval piknikule.

Desiree läks kevade alguse puhul Merilin Mälkiga parki piknikule. Kuna Desiree on viimasel ajal aina vähem loomset toitu hakanud sööma, on tema seekordne piknikumenüü tehtud taimsete valikutega.

Näiteks maitsva pastasalati tegi ta uue Valio taimse Oddlygood® Veggie riivjuustuga  See sulab hiilgavalt pitsa või röstsaiade peal ja sobib hästi ka küpsetamiseks. Toode  on soja- ja palmiõlivaba, lisatud B2-, B12- ja D-vitamiini ning joodi ja kaltsiumi.

Hommikuse ergutava kohvi Valio uue Oddlygood® Barista kaerajoogiga, mis on valmistatud spetsiaalselt kohvi jaoks, koostöös professionaalsete baristastega, just sellepärast, et see oleks hästi vahustatav ja seguneks ühtlaselt igat tüüpi kohviga, alates traditsioonilisest heleda röstiga ubadest valmistatud kohviga ja lõpetades tumeda röstiga. Oddlygood® Barista kaerajook annab kohvile pehme ja täidlase maitse. Toode on valmistatud gluteenivabadest puhastest kaerahelvestest, on taimepõhine ja sobib ka veganitele.

Snäkileivad Valio Oddlygood® Veggie goudamaitseliste viiludega mis on maitsvaks taimseks alternatiiviks leivale-saiale. Kõik Valio Oddlygood Veggie viilud ja riivid on 100% taimsed. 

Magustoiduks pakkus Valio ülimaitsvaid vanilli ja mustika kaerakreemi värskete maasikatega - ideaalne kevadise pikniku toit. Valio uued Valio Oddlygood® kaeradesserdid on taimne alternatiiv maitsestatud kohupiimale. Mõnus vahepala sobib maiustamiseks otse topsist, kuid lisaks sobib see suurepäraselt ka küpsetamiseks ja kihiliste magustoitude valmistamiseks. Toode on 100% taimne ja gluteenivaba. Aitäh Valiole pikniku eest! 

Desiree uuris Merilinilt, millega ta vabal ajal tegeleb ning milline näeb välja tema üks tavaline päev. "Hästi palju on muusika kirjutamist ja see on praegu isegi minu number üks lemmiktegevus. Mingil ajal hakkas see kuidagi minust välja voolama," avaldab Merilin.

Lisaks muusikaloomele meeldib Meriline väga jooksmas käia ja oma tervise ning füüsise eest hoolitseda. Toitumise kohapealt neiu aga niivõrd range polegi ja sööb kõike, mis meeldib. "Ma leidsin enda jaoks lifehacki! Igakord, kui ma käin väljas söömas, siis need portsud on alati liiga suured. Ehk ma võtan lastemenüü ja minu jaoks on see väga paras ports!" avaldab ta.

Vaata lähemalt Desiree videoblogist!

Kommentaarid puuduvad