Desiree Mummi paljastav tänavaküsitlus: kui palju kulutavad eestlased suvel raha?

Reporter Desiree Mumm

2022 suvi tõotab tulla äärmiselt meeleolukas, ühiskond on taas täiel rinnal avatud ning nii läks tänases episoodis Desiree rahvalt uurima, millised on eestlaste suveplaanid ja kui suure eelarvega suve oodatakse. Saladuskatte all võib öelda, et mõni on kogunud isegi 10 000€, et suvi ägedalt mööda saata!

Desiree küsis Tallinna inimestelt kaks küsimust: Millised on inimeste suveplaanid – kas nad veedavad selle Eestis või välimaal? ning Kas tehakse ka suve eelarvet ja kui suur see on? Noor laulja, näitleja ja suunamudija on oma teises tänavaküsitluses veelgi julgemaks muutunud ning nii saab näha, et kui ka inimesed eest minema jooksevad, on Desiree nagu õige ajakirjanik valmis tegema mistahes pingutused, et olulised vastused kätte saada.

Vastuseid oli igasuguseid – kes elab hoopis Hispaanias, kes pole plaane veel teinudki ning kes on juba poolteist aastat raha kogunud, et sel suvel täiel rinnal elu nautida. 

“10 000 minimaalselt. Ma arvan, et siis mul ei ole kahju sellest rahast ja mul on ka toetajaskond, kes teeb mõned üritused mulle välja. Mul läks umbes poolteist aastat ja sain selle nüüd kõrvale,” vastab suve väga ootav noor naisterahvas.

Vaata videost, kui palju inimesed suvel raha plaanivad kulutada! 

Millised on sinu suveplaanid? Jäta kommentaar, kui palju Sul suveplaanideks raha kulub!

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel ja tule kaasa Desiree kevades!

Näita 2 kommentaari

Oh sa juudas… Ma siin oma 200-400€/kuus elu nautimiseni ei jõuagi, kui selle jaoks 10tuhandet vaja 😣😅

Vasta

Sel spordialal kaasa teha ei õnnestu. Pensionist saab elada 2 nädalat ja otsas ta ongi!

Vasta