Desiree Mumm emotsionaalselt: ma ei suuda panna sõnadesse seda, mida ma tunnen

Desiree Mumm

Iga lõpp on millegi uue algus ja vahel kiputakse arvama, et tuntud inimeste jaoks on sündmused nagu ülikooli lõpetamine igapäevased, sest kontsertitel esinetakse ju sadadele ja tuhandetele inimestele, aga tegelikkus on hoopis teine! Desiree Mumm võtab värskes blogis vaatajad kaasa oma bakalaureuse diplomi kättesaamisele ja midagi ehedamat ning armsamat on raske leida!

Desiree lõpetas Tallinna Ülikoolis riigiteaduste bakalaureuse eriala, mille valis eelkõige seetõttu, et teda väga paelub maailmas toimuv. ”Ühtlasi sooviksin panustada ühiskonna parendamisse ja teiseks, kuna tegelikult olen pikalt unistanud ka diplomaadi ametist,” avalikustab ta.

“Ma isegi ei suuda tänasel päeval, siin praegu, panna sõnadesse seda, mida ma tunnen. Kolm aastat on suurt vaeva nähtud,” lausub Desiree enne lõpetamist ja lisab, et esitab aktusel ka enda laulu “Vii mind kaasa”, mis tekitab ärevust ja elevust.

Lõpetamisele olid kohale tulnud Desiree pere ja sõbrad. Kuidas kommenteeris tema isa erilist päeva? “Ma olen sõnatu, aga väga uhke ja õnnelik!”

Kui pildid tehtud, mindi ühiselt koju tähistama ja vaadati uuesti imearmsat laulu esitust, mida saate täispikkuses video lõpus näha ja kuulata.

Vaata lähemalt videost! 

 

“Armastuse” seriaali näitleja, Eesti Laulu poolfinalist ja Tiktokis sotsiaalsete eksperimentidega kuulsust kogunud noor artist viib TV3.ee vlogides blogipidamise uuele tasemele. Desiree keskendub naiselikkusele, vaimsusele ja sotsiaalsetele eksperimentidele. Püsi lainel ja tule kaasa Desiree kevadesse!

Kommentaarid puuduvad