Äsja ülikooli lõpetanud Desiree Mumm: olen pikalt unistanud ka diplomaadi ametist

Desiree Mumm

Näitleja ja sisulooja Desiree Mumm lõpetas ülikooli. Sel puhul jagas ta oma värskeid mõtteid ja muljeid kooli lõpetamisest ka meiega.

”Lõpetasin Tallinna Ülikoolis riigiteaduste bakalaureuse ja mõtted edasiste õpingute osas mõlguvad juba ka peas, ehk peagi saan rohkem jagada. Kuid plaan bakasse minna oli mul juba ammu ja teadsin juba põhikoolis, et ülikool on kindel valik. Eriala valik selgus aga millalgi keskkooli alguses,” räägib värskelt ülikooli lõpetanud Desiree.

Desiree sõnul oli kooliteel kõige raskem läbida just aineid, mis huvi nii palju ei pakkunud. ”Õppekavas on ained, mis on küll mingil määral erialaga seotud, aga mitte nii süvitsi. Ühel digipädevuse alal ei läinud mul näiteks hästi, sest mulle ikka pigem sobivad humanitaarained,” sõnab ta.

Riigiteaduste eriala valis ta eelkõige seetõttu, et teda väga paelub ka maailmas toimuv. ”Ühtlasi sooviksin panustada ühiskonna parendamisse ja teiseks, kuna tegelikult olen pikalt unistanud ka diplomaadi ametist,” avalikustab ta.

Kahtlemata nägi Desiree oma lõpetamisel imekaunis välja. ”Ettevalmistus õnneks ei olnud kallis. Jumestuse tegin ise, kuna tegelikult olen jumestajana tegutsenud juba üle nelja aasta ja soengut käisin salongis tegemas. Kaunis kleit on pärit Karini butiigist, kellega mul on olnud väga meeldiv koostöö läbi TV3.ee x Desiree blogi,” räägib ta.

Aga mis edasi? ”Ma plaanin oma haridust rakendada ja plaan on minna ka magistrisse. Eks need riigiteadmistes omandatud teadmised tulevad kasuks meedias ja üldse suheldes inimestega,” arutleb Desiree ja lisab, et võib-olla ta lähebki tulevikus erialasele tööle, aga hetkel on tema elus mitmeid muid projekte ja väljakutseid.

”Ülikooli haridus õpetab kriitilist mõtlemist. Minu eesmärk sisulooja ja toimetajana on rääkida olulistest teemadest ja teha seda hästi ning ma arvan, et ülikooli haridus aitab mind ka sellega,” lisab ta.

Soovime Desireele palju-palju õnne kooli lõpetamise puhul. 

Jälgi Desiree blogi ka TV3 Plays.

Kommentaarid puuduvad